Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit egyek ha nincs itthon semmi?

Mit egyek ha nincs itthon semmi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Anyam ugy 2 éve megkattant az egeszseges táplálkozásával, ami azt jelenti hogy hétfotol szombatig alig van itthon étel, csak vasárnap.. Most is éhes vagyok, mert amugy reggel se eszek soha semmit, mert nincs mit, engem nem vár reggeli, vagy nem csomagolnak nekem tiz orait. És amikor azt mondom neki, hogy éhes vagyok, mit ehetek rávágja hogy nem az o baja hogy finnyás vagyok mert nem eszek a menzán (szerintem mindenki tudja milyen korulmények vannak ott, épp embernek nincs ott gusztusa enni).. De amugy a vicces hogy van itthon tojás, virsli stb.. de nem csinalhatok, mert csak "tonkre teszem a konyhat", és egeszap itthon van anyam, nem tudok csinalni semmit magamnak, o meg nem csinal már lusta. Anyagilag jol állunk, csak kajara nem akar kolteni, ha már egyszer "ehetnek iskolaban ingyen is". Ugy átlagosan napi pár falatot eszek csak

2017. márc. 24. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Én voltam menzás alsóban és szerettem. Sosem értettem, hogy miért fikázzák annyira. Semmivel sem volt rosszabb, mint az itthoni kaja, sőt ott legalább volt kaja. Mivel az én anyukám folyton dolgozott, nem volt ideje főzni. Apukám meg magára főzött csak.

A virslit pedig el lehet úgy készíteni, hogy ráteszed egy tányérba és berakod a mikróba másfél percre kb. Ezzel semmit nem cseszel össze a konyhában.

Egyébként tudsz venni vész esetére bögrés levest, zabkását, amihez csak vizet kell mikrózni.

2017. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Jól főzhetett anyád első xD A menzás kaját össze sem lehet hasonlítani az itthoni kajával.
2017. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél hot dogot az árusnál
2017. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Meg azért gyümölcsöt is (v)egyél: alma, banán ilyesmit

(boltban)

2017. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi az,hogy nem csomagolnak neked tízórait? 15 éves létedre a feneked ne töröljék ki? Én max. negyedikben kaptam utoljára tízórait.. Menzás voltam 1-től 12.osztályig,és köszönöm szépen itt vagyok,semmi probléma. Tényleg elég finnyás lehetsz,ha nem eszed meg az ottani ételt. Vagy egyél továbbra is napi pár falatot,vagy menj ki a konyhába,csinálj tojást, virslit, utána mosogass el,és kész. Nem tilthatja meg,hogy használd a konyhát. Egy szendvicset összedobni sem nagy dolog, két szelet kenyér, egy kis vaj/májkrém, lekvár,szalámi,akármi,és kész. Apukád,testvéreid nincsenek?
2017. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Az ember nem tehet rola ha finnyas, es nem birja lenyelni azt ami nem izlik!
2017. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azért menzától függ, nem mindenhol egyformán rossz. Nálunk általánosban nagyon jó volt, és habár nem olyan, mint ahogy anyukám főzött, de olyan volt, mint ahogy nagymamám. Szóval erről ennyit. Amúgy meg, ha nem eszed meg a menzai kaját, kár befizetni, akkor inkább vedd rá hogy azt a kajapénzt te magad költhesd el, de nem ilyen hülyeségekre, mint sült krumpli meg gofri, hanem rendes étel.
2018. jan. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!