Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti hisztek a nagy "Ő"...

Lányok ti hisztek a nagy "Ő" - ben? Kort is légyszives

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kutyafülét, 40 éves lepontozott felhasználó vagyok. Jól elvagyok a gyerekemmel, és nem hiszek már ebben. Párszor elvették a szívem, azért nem. persze, jó lenne, akit szerethetek, meg ő is engem, de manapság más az értékrend. nagy dudák, csini kinézet, a lelked meg nem számít.
2017. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem.

20

2017. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem

16/l

2017. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne😊

14/l... tudom most azt gondolod h "jaj de fiatal mit tud ez még az éetről" tudom hogy így van de én akkor is hiszek benne🙂

2017. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én hiszek, hiszem, hogy lesz aki, elfogad és szeret kívül-belül és én is így tudok érezni iránta :) szerintem csak ennyit jelent, és kell léteznie ilyen pasinak

22/L

2017. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egészen addig nem hittem benne és "tündérmesének" gondoltam, amíg meg nem ismertem. Már az első beszélgetésünkkor (neten) tudtam, hogy ez most más lesz, nekem Ő kell :) Minden megvan benne, amit kerestem és ő is így érez irántam. Ezt nem lehet szavakkal leírni, olyan érzés, amikor egyszerűen tudod, érzed, hogy ő az, egy pillanatig sem kételkedsz benne (az eddigi kapcsolataimban soha nem éreztem ilyet). Szóval higgyetek csak benne, úgy tűnik, ez nem valami humbug :D

21L

2017. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!