Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt itt valakinek, olyan...

Volt itt valakinek, olyan netes barátsága, ami több lett csak chatelésből, és tényleg barátok lettetek a való életben is? Elmesélnétek a történeteteket?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Pályaválasztás előtt itt feltettem egy kérdést amire privátban érkezett a válasz. Pár hét itteni levelezés után átmentünk fészbukra. Végül abba az iskolába mentem ahol ő tanult már 2 éve és ott találkoztunk. Mindenben segített, jóba lettünk. Nem mondom, hogy a legjobb barátom, de számíthatok rá és Ő is rám.
2017. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ritkán találkozhatunk a mai napig is, de lett. Hát milyen különleges története lehet ennek, beszélgettünk egy darabig és rájöttünk hogy mindketten olyanok vagyunk hogy alkalmasak vagyunk egymás barátságára, lehet valakinek van ennél filmbeillőbb története, de viszont ennél jobb nem hiszem hogy kell:D
2017. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Lelkitársam lett a való életben, ő az a személy aki legjobban megért. Mindketten fiúk vagyunk, ő 20 én 17 éves. Embereknek segíteni szokott, ráírtam, és a tanítványa lettem, majd fél év múlva sor került arra is hogy találkozzunk végre, én utaztam hozzá 90 km-et.

Be is téptünk, nagyon jól éreztem magam vele, és nyári szünetben is fogok vele találkozni.

Egy másik sráccal is fogok találkozni, vele is tépni fogunk hárman.

Egy barátom akit 6 éve ismerek interneten, ő az ország másik felén van szóval valószínűleg csak évek múlva kerül sor találkozásra.

Egy másik srácot is neten ismertem meg, ő velem egykorú, de csak simán jó haverok vagyunk, nem állok hozzá olyan közel mint a lelkitársamhoz mondjuk. Nála berúgtunk, én téptem, majdnem mindennap beszélünk és játszunk.

2017. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Több is, de logikus módon kicsi az esély, hogy neten át lakhely szerinti térben elég közel akadjon össze két ember úgy, hogy pont egymás ideális társaivá, barátaivá tudnak válni, hasonló a hullámhosszuk. Ennél fogva a legtöbbel eltávolodtunk egymástól, a ritka élő találkozások miatt, de egy kis részükkel a netes levelezés megmaradt.


Simán párkapcsolat is lehetett volna, ha nincs a tárbeli távolság... Randiztam már nővel innen havi, kéthavi szinten, a hosszas utazás miatt.

Nos, az nem együttélés...

2017. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, az előző előtti kapcsán hadd jegezzem meg, hogy drogdílerek nem ritkán neten szednek fel potenciális ügyfelet, barátságnak álcázva. Tessék résen lenni, főleg zöldfülű tiniknek szól!
2017. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátok csak majdnem, mert a csaj letiltott. Viszont majdnem az összes párkapcsolatom netről van, és a mostani párom is. Szóval igen.
2017. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. máj. 26. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Netes haverom van jó pár, akikkel itt a gyakorin ismerkedtem meg, viszont közülük csak egy személlyel tudott konkrét barátsággá fejlődni a kapcsolatunk.

Ebben nagy szerepet játszott az is, hogy ő is itt lakik a közelben, szóval könnyű volt megoldani, hogy találkozzunk. Én fiú vagyok, ő pedig lány, szóval nem tartottam kizártnak, hogy akár be is próbálkozok nála, ha úgy alakul. De erre végül nem került sor, mert az első találkozás után rájöttünk, hogy nem vagyunk épp egymás esetei. Viszont ennek ellenére tartottuk a kapcsolatot és emberileg nagyon jól kijöttünk egymással. Így, hogy személyes találkozókat is be tudtunk olykor iktatni, a kezdeti jó viszony hamar kezdett átalakulni egy komoly barátsággá.

Nagyon lenyűgöz benne az, hogy hiába fiatalabb nálam pár évvel, sokkal talpraesettebb és céltudatosabb nálam, sokszor példát vehetek róla. Ösztönzőleg tud hatni rám a társasága, az életvidámsága :)

23/F

2017. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anonymus0123456789 válasza:
Eddig csak netes, de erősebb mint bármelyik valódi személyesen találkozós barátság :D Egy éve leszünk most júniusban legjobb barátok, és szeretnénk már talizni is :D 15/L és 14/L
2017. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!