Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Paul Walker vagy...

Szerintetek Paul Walker vagy Chester Bennington halála rázta meg jobban az embereket? Melyikük a nagyobb veszteség és miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 11:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Számomra egyértelműen Chester. Sosem néztem filmeket. Paul Walkert a haláláig nem is ismertem, ellenben a Linkin Parkon nőttem fel.
2017. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Chester, elnézve a tömeges megmozdulásokat amik felkerülnek YT-ra a rajongóktól megállás nélkül az egész világból.

Meg eleve egy zenész műveit napi szinten hallatják milliók, míg egy színész munkáját nem, így más mértékű/megnyilvánulású a veszteség is.

2017. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

Ez nem egy verseny, a világot nem tudom mi rázza meg és mennyire, csak személyes véleményt tudok mondani, illetve pár dologra reagálni ...


Írja itt valaki, hogy az öngyilkosságot nem tudja sajnálni. Ellenben gondolom azt igen, hogyha valaki a sportkocsiját 300zal felkeni a falra ? Most nem pontos adatot írtam nyilván, ebbe ne kössön senki ... csak értitek, hogy értem.


Én megrendültem anno Walker halálán is, bár nem szerettem a filmjeit, de egy szimpatikus embernek találtam.


Azzal is vitatkoznék, hogy a filmek miatt közelebb érzik magukhoz az emberek, bizonyos emberek nyilván. A zene számomra sokkal alkalmasabb műfaj arra, hogy valaki igazán közel kerüljön hozzám.


Chester Bennington ilyen volt, több mint 10 éve már, hogy megismertem őket, és azóta minden daluk, minden szövegük napi szinten megfordult így vagy úgy a fejemben, vagy a fülhallgatómban. A példakép és hasonló rajongást kifejező szavakat én nem szeretem használni,

de Chester és a Linkin Park az életem része volt, az is marad, csak most már másképpen. Június végén részt vettem a koncertjükön Sopronban, hatalmas élmény volt, és az hogy pár héttel később ezt tette, én igazából azóta sem tudom ezt feldolgozni. A számok, amiket tizenéve pörgetek sok helyen új értelmet nyernek, interjúk és elejtett gondolatok kerülnek más megvilágításba, és nagyon szomorú vagyok, hogy egy ilyen zseniáls, érzékeny és végtelenül egyedi és tehetséges művész távozott közülünk, mert nem tudtak segíteni neki abban, hogy leküzdje azt a dolgot, amivel egész életében vívódott önmagában, beszélt is róla sokszor, és egy rossz pillanatban és/vagy előre eltervezett módon végül feladta.


A zenei világ sokat nyert azzal, hogy élt és alkotott, így viszont rengeteg szép dologtól elestünk azáltal, hogy nem énekelhet már a tömegnek és nem készíthet lemezeket.


A kérdésre is válaszoltam, de ez tényleg nem vitatéma, kinek ez kinek az. Számomra Bennington halála a legnagyobb megrázkódtatás, ami olyan emberrel történt, aki nem közvetlen hozzátartozóm vagy barátom. Kurt Cobain esete hasonlítható csak hozzá, de mivel akkor még csak 3 éves volt, azt a történetet utólag raktam csak össze, így hát nem úgy "fájt" abban az értelemben.

2017. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se ismertem nagyon mielőtt meghaltak, de nekem Chester nagyobb fájdalom, pedig nem vagyok rocker fan, de mégis szimpatikus és jó fejü. Nagyon sajnálom hogy öngyilkos lett...
2017. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Paul Walker
2018. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Chester
2018. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Chester 😥💔💝
2018. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is Chester.

Zenészként szerintem többet adott a világnak mint Walker.

Igazából csak a Halálos filmekkel tudom összehozni.

Chestert viszont nem csak a zenével.

2018. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Paul Walker :(
2019. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
26 éves voltam mikor meghalt Chester a nappali közepén álltam és könnyeztem mikor olvastam anyu megkérdezte miért sirsz mondom mert meghalt .azt monja az akit te mindig orditva énekeltél a fürdökádban gyerekkorodban? mondom aha. egyébként nem lett öngyilkos megölték ahogy Christ is .csak beállitották öngyilkosságnak. az alapitványuk és a nyomozás miatt a pizza gate miatt. Paul walker benne volt a top 5 szinészben a prérifarkas óta. csak a halálos gyikságot nem tudtam elviselni töle.good by bro. see you again.
2021. ápr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!