Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magas lányok miért törpézik...

A magas lányok miért törpézik az alacsonyabb, átlagos magasságúakat? Csak nekem ez a tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Barátnőm sokszor szereti kihangsúlyozni,milyen kicsi vagyok,többször is használta rám a törpe jelzőt.Megjegyzem 163 cm vagyok,ami szerintem közel sem töpszli méret.Ehhez képest ő mindig picsog,hogy a 170 centiével mennyire átlagon felüli magassága van,meg hogy milyen nehéz így pasit találnia,mert szinte mindegyik egy fejjel alacsonyabb nála(számára a magas fiúk min. 185-nél kezdődnek).De ezt mind úgy csinálja,hogy érződik rajta a dicsekvési vágy ,hogy "de azért mégiscsak magasabb vagyok és hát kiérdemlem a tiszteletet ezért,egyediség level 99".Egyébként nagyon szar vizuális képessége van,hajlamos a vele egy magas fiúkat egy fél fejjel alacsonyabbnak látnia,a nála jó pár centivel nagyobbakat meg magával egy magasnak.

Másnak is van hasonló tapasztalata,hogy a magasabb lányok néha szeretik fitogtatni a méreteiket,meg törpének nézni az átlagosakat?



2017. aug. 26. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az önértékelési gondjait próbálja kompenzálni, majd felnő egyszer.
2017. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok, de én nem csinálok ilyet.
2017. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is magas vagyok és sose bántanám meg a barátnőimet azzal hogy letörpézem. Itt a barátnőddel van a baj. Egyébként a magas lányok 175cm felett kezdődnek szval a barátnőd teljesen átlagos.
2017. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a kérdezővel aki nem vágja a viccet.en is magas vagyok és csak viccből mondom a barátnőmnek h törpe.es soha nem sértődik meg ezen.ugyhogy szedd már össze magad és ne vegyél mindent magadra:)
2017. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem venném magamra ha nem viccelne,de ő komolyan gondolja. :)
2017. aug. 26. 19:43
 6/7 anonim válasza:

Hát hidd el, ő a 170 centijével közel sem óriási... Egyébként én csak akkor szoktam poénból letörpézni valakit, aki alacsonyabb nálam, ha ő is viccelődik az én magasságommal, de alapból ezeket csak olyan emberekkel csinálom, akik nem veszik magukra.

Egyébként meg ne figyelj rá, a magasságával senki nem tehet semmit, és ő még tényleg közel sincs az óriási magassághoz. :)

Nekem 177 centisen olyan 180 centi körül kezdődnek a magasabb fiúk, de elfogadom azt is, ha velem egymagas.

2017. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 verzió van:

1. kisebbségi komplexusos és tahó

2. olyan bizalmi kapcsolatban van az illetővel, hogy tényleg lehet ilyennel poénkodnia, és oda-vissza megy a dolog.


Én, ha az utóbbit nem érzem, simán visszaszólok neki, hogy lámpaoszlop vagy zsiráf.

2017. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!