Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túlsúlyos emberek! Fordultak...

Túlsúlyos emberek! Fordultak meg utánatok gúnyosan az emberek vagy szóltak már be? Ha igen, mit és mit reagáltatok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok extrém túlsúlyos, ráadásul 190 centi vagyok, és szénné tetoválva, így eddig még nem mert beszólni senki. Hangulatomtól függően, vagy nem foglalkoznék vele, vagy eltörném ketté az illetőt, mint egy ropit.
2017. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Sosem értettem, mivan akkor ha tetovált vagy? Megáll a világ? A nem tetovált csak csicska lehet? :D

Manapság a tetko nem sikk, inkább közhely.

A kérdéshez nem tudok mit fűzni, nem hanyagolom el magam

2017. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
noha annó melóhelyen, de megkértem, hogy kicsit változatosabban cikizzen, gúnyolódjon, szóljon be, mert 10. alkalommal ugyanazt hallani kicsit unalmas.
2017. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Én nem vagyok kövér, de ha vonaton, buszon olyan ül mellém akire súlyadót kellene kivetni azt szóvá teszem.
2017. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

1. vagyok. A tetkót csak azért írtam, hogy el lehessen képzelni, hogyan nézek ki a 190 centimmel és a 105 kilómmal. Senkit nem tartok csicskának, mert nincs tetoválva. Viszont azt igen, aki név és arc nélkül tesz indulatos célzásokat. Kedves 2., ettől élőben biztosan eltekintenél az esetemben. Rock koncerteken megtalálható vagyok, ha gondolod, teszteld le, hogy milyen kedvemben találsz, és szólj be a súlyomra, vagy a tetkókra akár. De ne hátulról a tömegből, hanem úgy szemtől szembe. Ugye úgy izgisebb lenne, mint a neten?

A kérdezőtől bocsánat az offért!

2017. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez a hozzászólást jó példája annak hogy miért viseltetnek emberek negatív előítélettel a tetováltakkal szemben. Segítek: a te fő problémád nem a súlyoddal van.
2017. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem is csak a túlsúly hanem a ronda fejem is kivált ilyen reakciókat. Túlsúlyos csak az elmúlt években lettem.


Általános iskolában például a csajok minden srácról összeírtak 1-1 sort egy "titkos" füzetbe, amit elolvastunk. Mindenkiről azt írták hogy mennyire jó pasi, mennyire aranyos, mennyire bírják. Rólam meg annyit hogy "Plasztikai sebész első számú esete". Ez úgy megalapozta az önbizalmam egy életre.


Szakközépben a mögöttem jövő osztálytársamtól hallottam hogy "XY-nak szopogatott nyalóka feje van".


De voltak egyéb esetek, például ülök a buszon, felszáll egy nő a gyerekével, és ahogy ülnek velem szemben, a nő: "Látod milyen csúnya bácsi.." Azt hittem felrúgom.


De olyan is volt hogy ülök, nyomom a telefonom mint manapság mindenki. Apuka meg elkezdi a gyerekének hogy "Ne nyomkodd folyton azt a telefont mert olyan leszel mint az a bácsi" és mutatott felém...


Vagy volt olyan is hogy munkatársam mondta hogy "Megkérdezem kórosan túlsúlyos kollégánkat..." Ott elgondolkoztam hogy felállok és otthagyom a céget.


Meg úgy alapvetően mindenhol mindig téma a súlyom. Munkatársak is ha meglátnak: "Te híztál? Te fogytál?". Pedig van több túlsúlyos kollégánk, sőt. De a rokonság is folyton ezzel jön.


Pedig a 176 centimhez 85 kiló vagyok, tény hogy van rajtam felesleg de azért már túlzás ahogy kihangsúlyozzák.

2017. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló, borzalmas volt ezeket olvasni. Egyszerűen nem értem, miért zavarja az emberek, hogy én vagy te hogyan nézünk ki?! Miért nem lehet egyszerűen csendben maradni? Nekem sosem jutna eszembe másokat nyilvánosan sértegetni a külseje miatt.

Én is sajnos az utóbbi években elhíztam, és igen, tudok róla, van tükröm, de valahogy a körülöttem lévők mégis szükségesnek érzik, hogy nap mint nap szóvá tegyék, hogy fogynom kéne. Annyira elegem van már belőle, hogy nem tud mindenki a maga dolgával foglalkozni, ahelyett hogy másokat csesztetnének és pokollá tennék az életét.

Ha meg valaki flörtölni próbál, már el sem hiszem, hogy valóban tetszenék bárkinek is, annyira lerombolták ezek a beszólások, kioktatások az önbizalmamat.

2017. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Extrém túlsúlyos vagyok, mindig is az voltam.

Azzal, hogy valaki beszólt sosem törődtem.

Az ilyen ember a saját belső frusztráltságát vezeti le így.

2017. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Még csak túlsúlyos se vagyok a 173 centimmel és 64 kilómmal (külsőre se, a combjaim nem érnek össze, a hasam lapos, konkrétan mindenem normális, és egy pár kilót még le is tagadhatnék), mégis rendszeresen beszól egy pár emberke, de az olyan eseteket elkönyvelem inkább annak, hogy nincs magával megelégedve és szar az élete, amin így próbál javítani.


Fontosnak tartom elmondani, hogy ha titeket kritizálnak, bármilyen nehéz is, ne vegyétek magatokra. Annyi mindenbe beletudnak kötni az emberek, akár megszokásból, akár annak céljából, hogy a saját önbizalomhiányukat kompenzálják

. A mai társadalom el van baszva. Az emberek bele sem gondolnak, hogy egyetlen szóval teljesen tönkretehetik mások önképét vagy életét, azt hiszik, hogy mindenki más rajtuk kívül egy szita, érzelmek nélkül, amin minden szar átmegy. Szóval kérlek, ignoráljátok az ilyen kiégett, szánalmas férgeket, és ne vegyétek szentírásként minden szavukat. A szépség relatív, mindenkinek más jön be, és ebből a szempontból van akinek a túlsúly még előny is. Sose érezzétek emiatt alsóbbrendűnek magatokat, ugyanis az egyetlen dolog amit befolyásol, az az egészségetek. Ha tenni akartok ellene, ne azért tegyetek, hogy másoknak megfeleljetek, hanem magatok miatt.


És elnézést a rettenethosszú offért, csak már az is elkeserítő, hogy egy olyan világban élünk, ahol ennek a kérdésnek meg kellett íródnia.

2017. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!