Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha csak egy...

Mit tegyek, ha csak egy szánalmas selejt vagyok?

Figyelt kérdés

Történetem:

23 éves vagyok és fiú, de utálok fiú lenni. Mindig is utáltam, de ezt kell elfogadni, mert ez van, vagyis inkább el kéne...Ez csak egy dolog a sorban.

Mivel a fiúkhoz is vonzódom, ezért melegnek adom ki magam, de sokszor undorodom a melegek világától... A társkeresők, a szórakozóhelyek és minden olyan felület, ahol ismerkedni lehetne tele van undorító, perverz alakokkal... és sajnos a nagyon nagy többség ilyen...

Én amúgy sem arra vágynék, hogy férfiként szeressen egy másik férfi, de tökmindegy, hogy mit akarok. A természet elb*szott. A testemet, vagy az agyamat, nem számít, a lényeg úgyis az, hogy úgy alkotott meg, hogy a kettő még véletlenül se legyen szinkronban egymással.

Ebből kifolyólag szerintem eléggé sejthető, hogy még szűz vagyok, és ha ez nem lenne elég durva 23 évesen, hát még csókolózni sem csókolóztam soha.

Nem is nagyon tudtam volna, mert förtelmesen ronda vagyok. A külsőm olyan, mintha ott sem tudta volna a természet rendesen eldönteni, hogy milyen nembe skatulyázzon be. Férfinek túl nőies vagyok, nőnek pedig túl férfias. Itt lebegek a kettő között valami korcs szörnyszülöttként. Undorodom is emiatt magamtól.

Az egyetemen fél évig bírtam, nem tudtam beilleszkedni kicsit sem. Bárhol jártam eddig, valahogy sehol sem tudtak 100%-osan elfogadni, mert valahogy szerintem mindenki érzi zsigerből, hogy életellenes a létezésem maga...

A munkahelyeimen eddig nem bírtam pár hónapnál tovább. Általában még a próbaidőben elküldtek.

A mostani munkahelyemen lassan 1 éve itt vagyok, de itt is csak azért maradtam meg, mert nem sok mindent kell csinálnom, így nem nagyon szerencsétlenkedhetek el semmit, viszont ez nem munkahely... Nevetséges az egész, ráadásul éjjeli műszak, ami megint csak nem tesz túl jót a hangulatomnak sokszor... Váltani már félek, mert ha elkerülök egy komolyabb helyre, és ott megint elbocsátanak, akkor minden összedől... Végre sikerült felkötöznöm vidékről Pestre, és nem nagyon szeretnék visszakerülni, mert otthon csak még magányosabb vagyok, és még kevesebb esélyem van a munka világában a lehetőségek elég csekély száma miatt. Tudom, mert már próbáltam nem egyszer érvényesülni otthon, és nem ment.

Nincs semmilyen társasági életem. Egy barátom van, de vele is elég nehéz. Alig beszélünk, találkozni még kevesebbet, jó ha havonta egyszer, ami nekem meglehetősen kevés. Számomra a barátok szerzése és megtartása elég nehéz, sokan hagytak már ott, és mivel elég fura is vagyok, nem sokan akarnak közeledni hozzám.

A legtöbbet az édesanyámmal beszélek, ami egyrészt jó, mert nagyon szeretem, és azt is, hogy ilyen jó és erős köztünk a kapcsolat, de kissé szánalmasnak érzem, hogy szinte ő az egész társadalmi életem, és a "legjobb barátom" majdhogynem, mert nagyjából csak ő képes tolerálni. Még a nővérem sem volt rá képes soha, burkoltan gyűlölt is mindig. Apám meg szeret, de elég magának való, zárkózott ember.

A családomat szeretem, és ők az egyetlen okai, hogy még létezem, de néha már sajnos ez sem elég...

Úgy érzem, hogy nekem nem kellett volna megszületnem, vagy legfeljebb csak negatív példának, hogy "Igen, emberek, lássátok, hogy ilyet soha ne csináljatok, ez rossz, ez a selejt."

Köszönöm annak, aki elolvasta a történetem.

A kérdésem pedig az lenne, hogy valóban selejt vagyok, szánalmas, semmilyen, életre nem alkalmas, akit a természet még az elején kigyomlált volna normális körülmények között, és csakis a civilizált társadalomnak köszönhetem, hogy még élhetem a semmirevaló kis selejt életemet?

Engednem kéne hát és meghalnom?



2018. jan. 25. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

a fogalmazás, helyesírás kategóriákban máris hibátlan vagy..


és az nem kis dolog..


ne hagyd már hogy maga alá vegyen a külsőd..tojd le ki hogy néz..a jó ember nem külső függvénye

2018. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Férfiként egyértelműen a nőkhöz vonzódom, szinte minden másban egyetértek. Értéktelen személyiség vagyok egy rossz külsőben, a létezésem ebben a formában értelmetlen. 27/F
2018. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy se szánalmas, se selejt. Az írásodat olvasva egyértelmű, hogy egy nagyon inteligens fiu vagy. Én is szívesen leleznék, barátkoznék Veled. Priviben volna egy két segítő tanácsom, de igy csak annyit írok, hogy meg fogod találni életed igazi értelmét és identitásodat
2018. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy selejt. Igenis értékes ember vagy és elég értelmes az irasod alapján. És nem hiszem, hogy olyan csúnya vagy mint hiszed. Küldesz képet privatba? Mondjuk én elég elfogadó vagyok, van pl. egy színész akire minden
2018. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*mindenki azt mondja, hogy csúnya de szerintem helyes. 😃 De ízlések és pofonok. Azt is írtad, hogy a fiukhoz IS vonzodsz. Akkor ezek szerint a lanyokhoz is, mivel azt írtad is... De te akkor a leirasod alapján azt szeretnéd ha nő lennel
2018. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként nyugodtan küldj képet. :) L
2018. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet, kíváncsi vagyok.
2018. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ajaj szivi :/ nekem is nagyon szar az önértékelésem de te engem messze lehagysz. Meg vagyok győződve róla ahogy olvastam a kérdésed kifejtését h nem vagy selejt csak egy picit más az életed mint az átlag, az elvárt vagy inkább amit a társadalom elfogad. Sok kisebb probléma amit említettél és ilyen szép nagy gebaszt csináltak. Szerintem simán ki tudsz te ebből jutni csak egyszerre egynek állj neki.

Melegnek adod ki magad? Nem inkább biszex vagy? Vagy bármi más...bár végülis mindegy csak a sok perverz akiket amúgy én is tapasztaltam már bőveb békén hagyjon és találj vkit, fix h nem egy mutáns vagy ákinek egyedül avilágon ilyen problémai vannak csak se te se ők nem merik mutatni stb érted szentem...

Eddig ment a maszlag amit valszeg mindenki nyom neked...

Nos tényleg gáz a helyzet, de hát próbálj meg magadon segíteni. Aztán a többi majd jön. Mondjuk kezd az önértékeléseddel, persze nehéz meg minden...de na! Ja és le van szarva mit gondolnak mások!!

2018. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ó, fogok én segíteni magamon...
2018. febr. 18. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél rocksztár.
2018. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!