Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Chester Benningt...

Mit gondoltok Chester Bennington életéről és halálának körülményeiről?

Figyelt kérdés

Olyan ember válaszait várom, aki tudja ki az a Chester Bennington és nagyjából ismeri az élettörténetét és tudja hogyan halt meg!!!

Köszönöm!



2018. jún. 26. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Drogosok közt nem ritka az öngyilkosság - vagy más által elkövetett emberölés.
2018. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Régóta depressziós volt. Itt van az utolsó interview: [link]
2018. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Depressziós volt,gyermekkori traumák miatt (is) Meg hát nem sokkal az ő öngyilkossága előtt lett szintén öngyilkos a legjobb barátja Chris Cornell :( Sajnálom Chestert,mai napig nem tudom elhinni, hogy nincs többé. 😪😪💔💔
2018. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
Chester Bennington egy igazán jó ember volt. Volt egy felesége és 6 gyereke. Én speciál nagyon imádtam a Linkin Park-ot vagy a Dead By Sunrise-t. Az öngyilkosság oka az, hogy előtte egy barátja is ezt tette. Én nagyon sajnálom ezt az egészet... Olyan jó hangja volt... Most mondjátok meg ha te is szerettétek...
2018. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!