Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki távolságtartó és...

Ha valaki távolságtartó és direkt levegőnek néz, de nekem mégis szimpatikus az illető, akkor mi lenne a megoldás, hogy normálisan viselkedjen velem?

Figyelt kérdés
emberek, barátok, ismerkedés, szimpátia
2018. szept. 13. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, mit akarsz modnani a kiegészítéssel?


Azt sem értem, mi a bajod a viselkedésével?

2018. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Mióta ismered? Nekem páldául olyan a temészetem hogy nehezen tudok barátkozni ismerkedni.Ezért elég távolság tartó vagyok emiatt és nem azért mert nem lenne valaki szimpatikus.Lehet neki is ilyen a természete.
2018. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért, hogy viselkedik veled?
2018. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tipp:

Legyél vele baràtságos, aztán ő is hasonlóképpen viselkedik majd.

2018. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, szerintem ha valakinek az szimpatikus, hogy levegőnek nézik, ott valami komoly baj van.
2018. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem te fiú vagy, az említett emberke meg lány és okkal néz levegőnek. A frappáns felhasználó neved meg csak hab a tortán. Ha valaki nem akar veled ismerkedni/barátkozni, azt nem szabad erőltetni, mert csak az ellenkezőjét fogod elérni. Nyomulsz, tapadsz, ott vagy a sarkában, ez baromira bem szimpatikus viselkedés. Szóval még most állj le.
2018. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a dolgokat, aztán az ő viselkedése is más lesz.
2018. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tipp:


"Legyél vele baràtságos, aztán ő is hasonlóképpen viselkedik majd."



Nem írok nagyon részleteket, mert nem szeretném ha felismerne.Alig ismerem amúgy, volt köztünk egy konfliktus, de arról azóta beszéltünk. Viszont a beszélgetés óta én túl tettem magam a sértődésen és próbálok felé nyitni, de nem érdekli, nem hagyja, hogy bármit is elérjek nála,figyelmen kívül hagy vagy direkt úgy tesz mintha ott se lennék.Ugyan akkor egy csomószor észreveszem, hogy figyel engem. Most akkor ez mi???

2018. szept. 13. 16:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi volt az, amin összevesztetek?
2018. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Azt nézi, emnnyire írástudatlan vagy.

"Túl tettem", "ugyan akkor" ezeket egybe kell írni.

2018. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!