Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek még a mi életünkbe...

Szerintetek még a mi életünkben eljön a civilizáció összeomlása? Ha nem így gondolod, miért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, szerintem annak még többi idő kell
2019. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Több*
2019. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha igy folytatjuk akkor 50 éven belül igen
2019. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
1 évszázadot jósolok az emberiségnek. Ha addigra nem sikerül egy olyan technológiát kifejleszteni,ami visszaszorítja a globális felmelegedést,akkor 2100-ra kihal az emberiség.
2019. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Globális szinten nem hiszem, amit el tudok képzelni és drasztikusabb és 2080 előtt bekövetkezhet, az egy világháború, vagy a másik ami a személyes paranoiám, az pedig egy fehér ember ellenes szisztematikus népírtási kísérlet, mondjuk délafrikában, ott azért kezd már érni a dolog.
2019. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2019. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha ilyen mértékben pusztítjuk a földet megoldások nélkül kb 2150-re mégha nem is hal ki minden ember, egy nagy pokol lesz a föld.
2019. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem biztos, viszont kellemes azt gondolni, hogy a halálunk után mindennek vége. Azt gondolom, hogy az emberiség vagy nem tud kolóniákat létrehozni a világűrben, és a Földön maradva öt-hatszáz éven belül kipusztul, vagy létre tud, és akkor millió, milliárd évekig létezhet. Mi vagyunk az univerzum vírusa, legalábbis az egyik biztosan. A gazdasejt kinyírása után szét tudunk-e szóródni a térben, ez a kérdés.
2019. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Talán mégsem...


Nem járnak annyira sűrűn a tömegközlekedési eszközök már egy ideje - helyette RENGETEGEN bicikliznek!

2019. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

91-es születésű vagyok, én úgy gondolom, hogy az én életembe már nem. Viszont vannak jelenleg elég veszélyes jelek a világban (bármiféle mellébeszélés és konteós szemlélet nélkül).


Társadalmi és politikai különbségek kezdenek kiéleződni több fronton. Országok radikalizálódnak vagy jobb, vagy bal politikai irányzat felé (középút mintha kezdene megszűnni). Az időjárás egyre furcsább és szeszélyesebb, az éves átlaghőmérséklet még nálunk is egyre melegebb. Kína és Oroszország is különböző térhódításokba kezdett. Háborús és gazdasági menekültek özönlik el a nyugatot a távol-keleti országokból (propaganda ide vagy oda, ez az igazság). A közbiztonság romlik. Országunkban és globálisan is kezd a gazdagabb még inkább gazdagodni, a szegényebb réteg még jobban elszegényedni. Egyes baktériumok kezdenek immúnissá válni az antibiotikumok ellen.


Vannak nagy feltalálók és kiváló üzletemberek, akik ezeket próbálják majd orvosolni, de lokális szinten mi itt Magyarországon (és Kelet-Európa általánosságban) nem leszünk képesek megengedhetni magunknak e találmányokat. Bizonytalannak tartom az elkövetkezendő évszázadot. Nem tudom mi történhet.


Viszont volt már az emberiség ennél kutyaszorítóbb helyzetben is, modern technológia nélkül. Még ha be is köszönt egy háborús időszak valamikor, lesznek akik tovább viszik az emberiséget.

2019. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!