Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem megnézni a...

Miért szeretem megnézni a lányokat? 17f

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem megnézni a szép, különlegesebb nekem tetsző lányokat, de ez ezzel ki is merül, mert semmi kezdeményezési szándékom nincs, csak nézegetem őket, az arcukat, stílusukat, hajukat, testalkatukat és ennyi. Ha pl. azt veszem észre, hogy a lánynak valószínüleg tetszem és próbálja velem felvenni a szemkontaktust vagy más módon érezteti velem, akkor én direkt nem nézem tovább utána, elfordulok, arrébb megyek stb., de azért örülök, hogy ha legalább egy kicsit visszanéz, hogy észre vette, hogy néztem (nem vagyok rászorulva kapcsolatra, nem is akarok). Mikor látok egy nagyon szép lányt és megnéztem utána olyanon szoktam magamba gondolkodni, hogy "jajj istenem, mennyire szép volt, de jó lenne még nézni".

Kicsit úgy érzem, hogy ez olyan mint másoknál pl. a telefon képernyőről levenni a fóliát és az milyen jó érzés.

A kérdés megalakulása legfőképp azért történt, mert ezen a héten végre nincsen semmi dolgom, egésznap itthon lehetek és aludhatok akár meddig, de már kicsit vágyakozom vissza a pörgősebb életbe, amikor a városban össze-vissza utazgatok stb. Aztán eszembe jutott, hogy már mennyire hiányoznak a lányok és de jó lenne menni megint és csekkolgatni ismeretlen lányokat az utcákon (nem ez szokott lenni a főprogram, csak ha már valamit intéztem vagy haverjaimmal találkoztam, megyek vagy jövök pl. haza akkor jó ezt csinálni pluszba).

De azt is szeretem mikor engem néznek, csak akkor én ugye ignorálom.

Igazi stalker vagyok?



2019. aug. 1. 03:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Alapvetően azért nézed meg a lányokat mert pasiból vagy. Teljesen normális, hogyha megnézed őket. Szóval nyugi. 17l
2019. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem vagy bzi.🤗
2019. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ez így leírva elég para...
2019. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Én fényképezem is őket. Benézek pár házba és kukkolok
2019. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, az komolyxdd


De tény, hogy pasiból vagyok, de nem kiélezetten csak a fenekét és a mellét nézem sőt nem is az a fontos, bár vannak kiveteles esetek amikor szó szerint a képembe tolja a csaj...

2019. aug. 1. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!