Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az olyan emberekről, akik ha berágnak egy adott felhasználóra, akkor kamu kérdésekkel próbálják az illetőt lejáratni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te most kit akarsz lejáratni?
2019. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ertelmezd a kerdest.Koszi.
2019. aug. 17. 09:45
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez nagyon gáz.

Személyes okokból lejáratni másikat egy népszerű oldalon...

Nyilván szerintem a felhasználók nagy része nem tudná ki a személy,de akkor is.

2019. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3, Szerintem is gaz nagyon.A kerdes csak onnan jutott eszembe,h tegnap egy kislany egy felhasznalot akart lejaratni a szexkategoriaba. Hihetetlen milyen fereg emberek vannak.
2019. aug. 17. 09:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es értelmezte a kérdést, és tényleg úgy jön le, mintha ez most egy lejáratós kamukérdés lenne.


Ez pedig itt a gyakorikérdések, tele unatkozó emberekkel, akik nem tudják feltalálni magukat, és itt próbálják levezetni a feszültségüket. Egyesek ezt úgy, hogy csesztetnek másokat. Nem egy elmés módszer. Ignorálásra érdemes, másra nem. Sokadik privi után esetleg egy tiltás is jöhet, azért van...

2019. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy névtelen oldal, aki kiadja a saját nevét az magára vessen, aki meg visszaél vele ráadásul egy veszekedés miatt az egy szánalmas beteg ember. A kamu kérdésekből már nagyon sokat olvastam de azok inkább névtelenül a nem létező vagyonnal, farokmérettel hencegtek kérdésnek álcázva. Milyen lejáratós kérdésekre gondoltál?
2019. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de en eddig csak olyan felhasznalokrol lattam kerdeset akik privatban meg mindenhol zaklattak másokat (pl.:vasutas,obelix,bombanős kérdező,munkaügyis). Es mar mindenkinek eleguk volt belole
2019. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is hihetetlen,hogy kislányok a szexkategóriába írogatnak,mert nincs jobb elfoglaltságuk.

Én sem vagyok olyan hű de idős,de tudom,hogy mit engedhetek meg magamnak.

2019. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6


Annyi volt az egesz,h "Mi a velemenyetek xy felhasznalorol?"


Es akkor egy szep leirast adott az illetorol,ez persze kamu volt,szimpla lejaratasra ment.Az "aldozat" atkuldte nekem a beszelgetesuket,mi folyt privatban,es ott semmi olyat nem irt,amit a kiscsaj hazudott rola.Nagyon szanalmasak az ilyen emberek,ezeket egybol tiltani kene.



En ritkan olvasok itt az emberek lategoriaban kerdeseket,de ezt az Obelix,meg vasut,meg Balazska gyereket ismerem hallasbol.XD

2019. aug. 17. 10:05
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Hogy lehet bárkit (akármelyik felhasználót) is KÉRDÉSEKKEL lejáratni?

Még ha ismered a nickjét, akkor sem igazán tudom elképzelni a dolgot.

Írj be néhány konkrét ötletet erre, anélkül nem igazán lehet válaszolni a kérdésedre.

2019. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!