Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt minek nevezitek?

Ezt minek nevezitek?

Figyelt kérdés

A testvérem 24 éves N


Neki először 17 évesen lett barátja de nem volt vele sokáig kb 4 hónapig mert a fiú állandóan a szüzességèt akarta


1 hónap se telt el lett neki egy új pasija akivel 8 hónapot volt de otthagyta


1 hónap se telt el megint szerzett magának egyet akivel 4 évig volt együtt, most majusban szakítottak, és 2 hónap elteltével már új pasija van


Láttam a tesómat mindegyik fiúval a kapcsolatokban őszinte hűséges és ragaszkodó


1. Miért megy bele szakítás után egyik kapcsolatbol a másikba?


2.ez normális dolog?


Testvérem azt mondja hogy nehezen barátkozik, amúgy nincsenek is barátai és hogy nem tudja hol kell ismerkedni se mert a Facebookon bejelölt ismeretleneket nem akar, bulizni nem szokott, eljárni sem és ezek a fiúk állítolag a szerencsés vletlennek köszönheti a találkozást


3.szerintetek ez tényleg véletlen lenne?


Tesom olyat is mondott hogy nem fog remete életét élni csak mert végett ért egy nem működő kapcsolat, átgondolja hogy ő és a másik mit tett mondott csinált tanul belőle és elengedi jó messzire


Meg hogy ő már szeretne megállapodni egy társat szeretne akit megismer össze költözik vele együtt élnek megkéri a kezét és baba lesz azt mondja ha minden jól megy kb 30 éves lesz


Rá nem tapadnak a pasik mint más nőre akik tudnak válogatni

Ő inkább megfontolt és komoly kapcsolatot akar


Még egy kérdés valaki tényleg tudd ennyire rossz memóriával rendelkezni ?


Nővérem bármi rosszat mesélt 3 éve a barátjáról azt mondja hogy ő már nem emlékszik rá , ő szereti ezeket elfelejteni minek gondoljon rá



2019. aug. 18. 05:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Értem hogy milyen választ add rá

De normális az ilyen ?

2019. aug. 18. 06:07
 2/6 A kérdező kommentje:

Folyton csak panaszkodik hogy a középiskolás barátait már eljegyeztèk úgy hogy 1 éve vannak együtt


valakinek már babája van


És ő is vágyik rá

2019. aug. 18. 06:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz a memóriája. Csak nem idő-ember. Ami nem szolgálja őt, minek tartsa magában? ugyan így van a legtöbb emberrel. Az emlékeink, múltbéli tapasztalásaink szerint azonosítsuk magunkat, hogy pl én az vagyok, akit ezelőtt 10 évvel ért egy hatalmas nagy csalódás ( az elme felnagyítja az egész eseményt.) és ezért nem akarok többet emberi kapcsolatokba menekülni. Miért? mert azonosította magát valamivel, és ezt ő hordozza. De kinek jó ez? elengedte az egészet. Nem az az ember vagy, aki tegnap, tegnapelőtt, csak az elmének kell egy racionális felfogás a 3D-s világban, hogy ne őrüljön meg. Akármikor dönthet az ember arról hogy mit akar és mit nem. Szóval nem, egyáltalán nem rossz a memóriája, csak szabad akarata van a saját élete felett és a legtöbb ember ezért depis, mert valami ami a "múltban" megtörtént, azzal azonosítsa magát egy életre, és ő már nem lehet más, ő már csak ilyen...stb Ez nem könnyű, nem rövid idő alatt történik meg, de mindenképp érdemes így "(gondolkodni)". :) 22/F
2019. aug. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatfüggő, nincs önálló személyisége.

Mivel szinte kamasz kora óta volt kapcsolata nem is tudja definiálni magát, mint önálló személyiség.

Valószínűleg ezért is mennek tönkre a kapcsolatai, mert neki a top prioritás, hogy ne legyen egyedül.


Nyersebben fogalmazva, erősen a golddigger életmód felé tendál.

2019. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4es véleményén vagyok én is. Ismerek én is ilyet 14 éves kora óta állandóan kapcsolatba van. Volt olyan hogy még a szakítás se volt biztos de már azt nézte hogy kik írtak neki akikkel össze tudna majd jönni. Aztán összejöveteleken meg nem tud másról beszélni csak az aktuális pasijáról, meg ez a tipikus "mi" "tünk" ember mintha ő nem egy külön ember lenne
2019. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem ismered

van önálló személyisége önálló véleménye önálló gondolata


"nem is tudja definiálni magát, mint önálló személyiség."


De igen tudja

Tudja hogy ő milyen

2019. aug. 19. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!