Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti agyatok nem szokott film...

A ti agyatok nem szokott film vagy sorozatnézés közben azon kattogni hogy a szereplő helyében mit mondanátok vagy tennétek másként az adott szituációban?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De, pontosan ez a célja.
2019. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, egyfolytában :D
2019. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, horrorfilmekben amikor a baltás gyilkos kint ólálkodik a faház körül, szerintem is a legjobb ötlet bent hagyni a többieket és egyedül körülnézni, van-e nyitva kisbolt a közelben.
2019. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De, és nagyon idegesít, amikor nem azt mondja, amit szerintem kellene
2019. aug. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert én tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy film és semmi köze a valósághoz.
2019. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben folyamatosan ezen járt az agyam. A szereplő helyébe képzeltem magam, vagy a szereplők mellé mint egy plusz szereplő. Gyakorlatilag néztem a filmet és közben egy párhuzamos film ment a fejemben.


Mostanra kicsit elmúlt az ilyesmi. Azt vettem észre, hogy olyan, mintha kezdenék figyelem zavaros lenni, csak 1 dologra tudok figyelni míg régen simán olvastam, mást is csináltam filmezés közben.


Mondjuk egy jó film manapság is beszippant, sokszor tartok direkt "filmezős" estéket, amikor tényleg csak leülök és nézem a filmet, még a telefont is kikapcsolom.

2019. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak tudom, hogy mindent sokkal jobban csinálnék. Nem kattogok rajta, tudom mit tennék.
2019. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!