Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok ezt a kamionos...

Hogy bírjátok ezt a kamionos életet? Napi 13-15 óra munkaidő. Akik négy kézben vannak azok már tényleg nem értem 32 óra munkaidő is lehet.

Figyelt kérdés

Távol a otthontól.

Nincs szabadidőtök.

El megy az egész élet feletettek.

Minden nap általában egy hugyos parkolóban töltitek a pihenőt,ahol nagy a zaj általában.

Munka közben a dugóban stresszeltek főleg staulandba,várakozás,Stb..


2019. nov. 7. 20:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem jobb lehet, mint 12 órát állni egy szalag mellett negyed annyi pénzért és beleőrülni a monotonitásba....
2019. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
1# Miért szerinted az nem monoton ha órákig csak mész az autópályán?
2019. nov. 7. 20:14
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát de legalább nem állsz....
2019. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
3#Ez igaz,de a sok ülés sem egészséges, tönkre teszi a derekadat, annak a jó aki álló és ülő munkát tud végezni.
2019. nov. 7. 20:16
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 15 óra? 10 óránál többet sehogy sem vezethetsz szabályosan egy nap.
2019. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
5#Igen azt tudom de a munkaidő lehet 15 óra például amikor igazoltat a rendőr ami 1-2 óra is lehet amikor minden átt néz mert minden képen meg akar büntetni, vagy várakozni kell hogy le vagy fel tudj rakodni.
2019. nov. 7. 20:18
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, igazad van, az ülő sem jó, de valahol dolgozni kell és nem mindegy, hogy minimálbérért vagy többért mész tönkre. Minden munkának megvan a nehézsége.
2019. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez vigasztal, én dolgoztam olyan helyen, ahol ülni ás állni is kellett, ott is ugyanúgy elment az élet és még agyilag is kimerítő volt, szóval ott sem jutott több szabadidő, mert nagyon sokat kellett ingázni és nem érte meg.
2019. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

7#Ez is igaz,de nem jobb minden nap otthon lenni?

Ha egy kicsit tanulna még az ember akkor nem kéne gyári melót vállalnia, csak akarat kérdése nem?

2019. nov. 7. 20:22
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nagyon sokan diplomával állnak a szalag mellett.


Szóval el kellene már felejteni azt, hogy aki tanul, annak minden jó lesz, mert nem, nincs annyi üres állás és nem mindenki való informatikusnak, meg nem is érdekli.


Akkor tanulj, ha úgy érzed, ez neked nem jó élet, de a tanulás sem garancia semmire, hidd el!

2019. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!