Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Székesfehérváron mi ez, hogy...

Székesfehérváron mi ez, hogy beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés

Tegnap is mentem haza és egy c típusú 40 körüli férfi mellet mentem el, erre, amikor elmegyek mellette azt mondja, hogy "jól nézek ki baba" ez csak egy példa, volt, egy időszak, amikor minden nap zaklatott valami szintén c típusú, de volt, hogy a fülembe ordított, hogy megijedjek. Ez mire jó nekik?

Hogy lehet ezeket kikerülni?

Mióta ilyen Fehérvár?



2019. nov. 21. 10:50
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy nem vagyok feltűnő jelenség, sőt kifejezetten csúnya vagyok, nem vagyok vészes, de akkor is. Átlag 16 éves vagyok, nem sminkelem magam, átlagosan öltözködöm: farmer, tornacipő, pulcsi vagy kabát(mostmár kabát) szóval tipikus olyan, aki mellett amúgy elmennek az emberek
2019. nov. 21. 10:55
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Tetszel nekik és ezt így fejezik ki... Múltkor pont előttem ment el kèt iskolás lány ugyanilyen öltözékben és egy vendégmunkásokat szállító kocsiból szintén így kiabáltak utánuk hogy jól néznek ki.
2019. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze, tök normális.
2019. nov. 21. 11:41
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a c típusú pasi?
2019. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem csak Fehérváron van ez így, mindenhol vannak tirpákok. Nem foglalkozz vele.
2019. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is itt lakom, de nem tapasztaltam ilyesmit. Egyszer füttyentettek csak oda munkások nekem, de ignoráltam, és ennyi.
2019. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
3# Nem normális, de ezt csinálják. Majd egy idö után megszokod.
2019. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Fehérvár egy proli város, én két év után költöztem onnan.
2019. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem ott lakom, de szerintem mindig ilyen volt, csak most lettél olyan korban, hogy vonzó lettél szexuálisan.
2019. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Egyáltalán NEM vagyok vonzó! Pont ezt írtam le. És az öltözködésem sem az!
2019. nov. 21. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!