Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen módszereket érdemes...

Milyen módszereket érdemes önvédelemre használni?

Figyelt kérdés

Ha például megtámadnak az utcán, akkor miket érdemes használni?

-paprikaspray vagy dezodor szembe fújva hatásos?

-szembe nyúlás hatásos?

-tökön rúgástól/térdeléstől fényleg kidől?

-lábát megpróbálni kirúgni hatásos?



2019. dec. 9. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen kb ezek vannak, de ha nem jól csinálod, akkor semmit se ér és akkor már elfutni se nagyon tudsz.
2019. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen, tudom....
2019. dec. 9. 23:21
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Nálam gázspray van.. de inkább mindenhova autóval megyek..
2019. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
értem, de én csak gyalog szoktam a városban.
2019. dec. 9. 23:27
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
Én még 300 métert is autóval teszem meg. Ez van, nem én tehetek róla, hogy sok a retek.
2019. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

értem.

esetleg a kérdésre is tudja valaki a választ? :D

2019. dec. 9. 23:28
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
A gázspray is olyan, hogy gyakorolni kell a használatát, hogy minél gyorsabban előkapd ha kell és hogy ne a saját szemedbe fújd, meg a szél se fujja vissza. Ha a zsebedben van az biztonságérzetet ad de attól még jól elvernek ha nem tudod azonnal használni, főleg ha meglepnek és ledermedsz. De bármelyik más módszerre is igaz ez. Miért? Mitöl félsz?
2019. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha sikerül is kirúgni a lábát akkor mi lesz?! Feláll és megy tovább utánad(lány vagy gondolom)

Nem olyan könnyű valakit tökön rúgni/térdelni.

A szembe nyúlás hatásos lehet,de ha már erre kerül a sor akkor az már régen rossz.

A paprika spray a legjobb választás ilyen téren,csak legyen mindig kéznél. Gyakorolj vele otthon hogy ne teljesen szűzként próbáld meg megvédeni magad vele.

A dezodoros szembefújástól pedig max. röhögőgörcse lesz

2019. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

igen lány vagyok.

attól félek, hogy egyszer megtámadnak, mert szinte minden este a sötétben, egy eldugottabb helyen kell elhaladnom.

2019. dec. 9. 23:32
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésedet megválaszoltad én meg kiegészítettem, de mit vársz? Van youtubeon csomó önvédelmi tutorial, meg "hogyan üss ki egy embert 1 ütéssel" de ez nem ilyen egyszerü. Egy dolog tudni, másik alkalmazni. Láttam az összes Rambot, mégis ha valami buckalakó kiugrana elém a sötétben, térdig lefosnám magam és visítva, kapálózva elrohannék
2019. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!