Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A biztonsági őröknek nem...

A biztonsági őröknek nem rossz érzés állandóan gyanakodni? Tehát hogy feltételezniük kell emberekről a rosszat, ami vagy bejön vagy nem, és így nehezebben tudnak jó kapcsolatban lenni az emberekkel.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 11:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó lehet, bár van barátnője szerintem. Lehet hogy túl gyakran járok abba a boltba azért néz az ottani. A másik amit nem értek, hogy nagyon sok köztük az elhízott, pedig elvileg átlagosan izmosnak kellene lenniük, de gondolom ha egész nap ott dekkolnak, nincs idejük edzeni.
2019. dec. 20. 13:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, akit ismerek az csak üldögél, nézi a kamerát, és annyi, közben gyakorlatilag lekapcsol, eltelik a 8 vagy 14 óra aztán megy haza.
2019. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Én inkább arra szoktam gondolni, hogy első ízben az megy biztonsági őrnek, aki nem akar dolgozni, mert lusta, majd megkérdezem magamtól, hogy nem rohadt unalmas-e egész nap szinte semmit se csinálni csak bámészkodni.
2020. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó = Munkanélküli, aki naplopás közben kommentelt.
2020. jún. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14: nem vagyok munkanélküli. Vállalkozó vagyok, s gyakran megesik, hogy éppen nincs munkám. A vicc a dologban, hogy gyakran akkor is keresek. Abus ilyenkor unalmas, de legalább jól keresek nem pampog körülöttem egy magát fontosnak kérni szerető főnök, aki attól érzi jól magát hogy alkalmazottakat basztat.


Még diák koromban dolgoztam gyárban meg később mielőtt "normális" munkám lett. Míg a főnökség folyamatosan korholta a csóró gyári munkás népet, hogy szarul dolgoznak, újságok cikkei arról írtak, hogy mekkora sikeres van az X amerikai cég gyárának Magyarországon.


Kérdezem én, hogy a kukimba volt olyan nagy sikere, ha a dolgozók szarul dolgoztak?


Válasz: a kommunizmusban nevelkedett főnökök úgy gondolták az a dolguk, hogy cseszegessék a dolgozókat. Ha szükséges ha nem.

2020. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-nek a kommentje tömörítve, hogy munkanélküli, aki naplopás közben kommentelt.
2020. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-nak van igaza!
2020. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!