Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked is unalmas az élet?...

Neked is unalmas az élet? (Nem depi) tanácsok mit tehetek ellene? Te mit teszel?

Figyelt kérdés
15 éve voltam depressziós kórházban is voltam szóval tudom milyen,épp ezért tudom hogy nem vagyok az,férjem és gyerekem van,de néha úgy érzem olyan régóta élek 32 vagyok,mindig nyitott vagyok,mindig intézek programot,vidám is vagyok,előtte mindig be vagyok zsongva de mikor megtörténik utána csalódok hogy nem nagy szám. Pl. Mozi,strand,családlátogatások,kirándulás, bármi. A bor- halfesztivál,karácsonyi vásárok mindenhol ugyanaz. Asztalok tele emberrel,hogy drágán vegyél valami itókát,télen pár fény ugyanaz ,a mozi már olyan nekem a nagyképernyős miatt mintha csak tv- znék. Fürdő,ülni a vízben olyan mint otthon, nem tudom mivel lehetne engem lenyűgözni,mintha nagyon különösen érdekes dolog kellene nekem,vagy látványosságok,de nem tudom mi az. A tengerpart is hidegen hagyna,én a nyüzsit,piacokat szeretem,bár szólna az utcákon zene,vagy lenne valami élet.a szerelem érzése is hiányzik ahhoz mindig új ember kéne,mert hát az emberek megszokják egymást( szeretem a férjem,ő is,de az nem lehet ugyanaz,mint mikor járni kezdünk,és elsöprő az érzés) imádnám a kinti nappali esti házibulikat,udvari sátras bulikat mint a ballagás vagy lakodalom ismerősökkel,dehát nincs hetente lakodalom sajnos. Attól is megőrülök hogy ugyanazokba a boltokban vásárolok,ha tehetném mindennap másikban vásárolnék,a világ összes pontján,nem tudok teleportálni sajnos.ötletek mit tehetnék? Csak én érzek így? Az életben minden unalmas mit tehetnék?
2019. dec. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, nyugis, kiszámítható élet, minden nap ugyanolyan. Aztán vettem egy motort, és beleszerettem egy férjes asszonyba. Na, azóta visszasírom a régi nyugit!

Vagy el akarnak ütni, vagy meg akarnak verni, mindenesetre egyfeszt a toppon kell lenni. Azóta ásítozok a legpörgősebb akciómozin is.

2019. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utazzatok. Ne csak tengerpartra, hanem túra hegyekbe, városnézés (lejet shoppingolni is), online ruhanézés. Én járok táncolni, most már heti 6 órát, meg tanulok zenélni, az még heti 2 óra + gyakorlás, mindenhová gyalog járok, meg sosem fôzöm ugyanazt, mint azelôtt. Kihívások elé állítom magam, így nem a környezetemtôl várok változást, hanem magamtól haladàst, elôrelélést. Minden nap beesek az ágyba és ugyanaz az ágy meg paplan meg pasi olyan jól tud esni, csak aluhassak :-)
2019. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm írhattok még :)
2019. dec. 23. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtnál unalmasabb. Bár szeretem, és nincs vele sok bajom. 1-2 dolgon változtatnék csak, de az sem gyökeres változás.
2019. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is eléggé unom már magam mostanság.

Nem azért, mert a lábamat lóháton egész nap, hanem a monotonitás miatt. Egyszerűen mindent unok már.

F

2019. dec. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálj ki valami extrém sportot, pl bázisugrás meg sziklamászás. Illetve ha jól beszélsz angolul, költözz el ebből az országból, vegyél ki albérletet, és költözz el csomó országba
2021. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!