Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki gondolja azt, hogy a flört...

Ki gondolja azt, hogy a flört az már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Kolléganőmmel szoktunk erről kicsit vitatkozni, szerinte igen, szerintem nem.
2020. jan. 4. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van egy párod, akit igazán szeretsz, ő életed értelme, akkor nem jut eszedbe mellette flörtölgetni
2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban,hogy én semmi olyat nem teszek,ami nekem rosszul esne. Nekem a flört is rosszul esne,tehát azt sem tenném. De ahogy írta az első hsz.,igényem sincs rá,mert szeretem a páromat.
2020. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ha tudom hogy bántó lenne nekem hogy a párom valakivel szexesen poénkodik akkor énsem teszem semmi értelme...
2020. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én
2020. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számomra ez tiszteletlen és bántó dolog. Én ha valakit szeretek, akkor mindig megtartom a távolságot más férfiakkal.
2020. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyílt, szexuális vagy romantikus jellegű megjegyzések mások felé a hűtlenség első jelei is lehetnek.
2020. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem határeset. Ritkán belefér, nem szakítóok, de elgondolkodtató.
2020. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
🙋‍♀️
2020. okt. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megcsalás, hiszen nem fekszik le vele, nem csókolja meg (jobb esetben), de nálam ezer százalék, hogy bizalomvesztéssel járna, ha megtudnám, hogy a párom a hátam mögött másokkal szemezget meg célozgat meg flörtölget.
2022. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!