Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem ilyen borzasztó...

Csak szerintem ilyen borzasztóan unalmas az élet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen halálra unom magam minden nap,függetlenül attól,hogy hétköznap van-e vagy hétvége.Mindent unok,de szó szerint mindent.Nem látom értelmét,hogy minek kelek föl nap mint nap.Komolyan mondom a legjobb dolog az életemben az amikor alszok.

Hogy tudnék kimászni ebből?


Ilyeneket légyszi ne írjon senki,hogy jó dolgodban már azt se tudod mit csinálj meg olvass,filmezz stb.

Bármit elkezdek egy idő után beleunok.


21/F


2020. febr. 8. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Dolgozol, vagy még tanulsz?

Haverok, ismerősök, barátnő?

2020. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%
Teljesen együttérzek veled. Talán többet kellene kimozdulni. Akkor lehet hogy nem éreznéd ilyen monotonnak a napokat. Én ha kimozdulok akkor jobb szokott lenni.
2020. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ez kezdődő depresszió. Javasolnám a pszichológust, ártani nem árthat egy alkalom, viszont nem kellene mélyebbre süllyedni, ő ezt tudná kuszűrni. Az életnek amúgy valóban nem sok értelme van, ha az ember többet szeretne, mint az átlag mókuskerék: iskola-munka-család-nyugdíj-halál. Ez nem élet. De a szórakozás meg a bulizás sem. Itt Mo-on elég nehéz értelmes, tartalmas életet élni, hacsak nem milliomos az ember. Még tán a sportnak van a legtöbb értelme...
2020. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Kösd le magad valamivel, lrgyenek gomdolataid.

Aki unatkozik, önmagát únja.

2020. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dolgozok már lassan 2 éve.

Barátaim,barátnőm nincs.Ha őszinte akarok lenni,konkrétan senkim nincs a korosztályomból akivel jóban vagyok.Nem is jövök ki jól a velem egykorúakkal,nekem az nem szórakozás,hogy egyfolytában bulizok,meg piálok.

Ugyanakkor pl. örülnék egy kapcsolatnak.


Jelenleg úgy tudnám leírni legjobban a helyzetem, hogy úgy érzem magam,mint egy robot.

Felkelek-eszek-dolgozok-eszek-alszok.Mondjuk sokszor már az evéshez sincs kedvem akkor sem,ha éhes vagyok.

A hétvége meg talán még rosszabb,mivel nem is dolgozom,barátaim sincsenek.Egy előnye van,hogy alhatok délig.

2020. febr. 8. 20:57
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is unalmas. Átlagos hétköznapok. Szívesen élnék egy "varázslatosabb", izgalmasabb helyen.
2020. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Menj ki a természetbe. Csatlakozz természetjáró társaságokhoz.
2020. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el sportolni. Tudom, talán már hallottad, de borzasztó sok előnye van. Aki már megtalálta élete sportját, az pontosan tudja miről beszélek. Nekem személy szerint a kondizás az, ami köré építem az életem. Borzasztó sokmindent megtanultam a testemmel kapcsolatban, tisztelni kell, különben bajok lesznek, de ez borzasztó hosszú lenne leírni részletesen hogy milyen sok lehetőség nyílik meg számodra. Ha elkezdesz sportolni természetesen a kajádra is ügyelni kell, tehát már lesz min gondolkodni, mégha ilyen kis piti dolog is, de kezdetnek ez is jó. Nincs most kedvem leírni hogy miért jó sportolni, kezdj el valamit, ha az nem tetszik próbálj ki más sportot, hidd el mindenki meg tudja találni a magának valót :) Ne légy szürke unalmas ember, 21 évesen minden lényegében minden kapu nyitva van előtted, csajozás, barátok, (tudom hogy írtad hogy nincsnenek barátaid, de akkor ideje tenni ellene ;)) a sport egyépként ilyenekre is esélyt ad.
2020. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokáig jártam úszni,de egyszerűen abba is beleuntam.Egyszerűen semmi se tud lekötni hosszabb időre.Viccen kívül mondom,hogy aludni szeretek.Egyszerűen akkor nem unom el az életem és nem kattogok azon,hogy mi értelme van ennek az egésznek.
2020. febr. 8. 23:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlés miatt...
2020. febr. 8. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!