Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 35+ évesen mennyire normális,...

35+ évesen mennyire normális, hogy majdnem összebalhézottunk az egyik ismerőssel? Azt merte állítani hogy Palvin Barbi nem szép nő. Én egyből a védelmére keltem, szót-szót követet, egyik ismerősünk szólt ránk.

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki mást preferál.


Palvin Barbi nekem sem az ideálom, sőt közel sincs hozzám de elismerem, hogy objektíven szép.


Viszont eltudom képzelni, hogy van olyan ember akinek egyátalán nem tetszik az ő külseje.


Szóval szerintem az nem normális, hogy a számodra ismeretlen Barbi védelmére keltél, úgy hogy a szépség mindenkinek egyedi dolog, így az ismerősöd lehet igazat mondott.

2020. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeség miatt össze balhézni nem normális dolog. Miért nem lehet a másik véleményét tiszteletben tartani? Ha vki nem ért egyet veled vmiben, neki ugrasz? Ne haragudj, de ez nagyon primitív viselkedés mód.
2020. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép. Na most mi lesz, összeversz? :'D
2020. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyerekes
2020. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor két idióta egy csaj képére veri,

miközben egymást is veri...

:)

2020. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy majdnem összebalhéztatok, hanem a tartalmon: az élet nem egy rettenetesen nagyon fontos témája volt a tét, hanem annak a 0,000000000001%-ára eső probléma.
2020. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azt mert állítani..."

A g3c!je!

2020. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!