Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a természetes rondaság,...

Inkább a természetes rondaság, vagy a mesterséges szépség a megnyerő másokon? És függ-e a válasz attól, hogy ezek a mások férfiak-e vagy nők?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Természetes szépség
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

első nem fogta fel a kérdést :D

szerintem inkább a természetes rondaság, hiszen a lényeg, hogy természetes legyen, emellett simán lehet nagyon okos, értelmes és kedves ember, ami rengeteget számít.

2020. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem csak ez a kettő létezik, remélem ezzel tisztában vagy. Én (férfiként) jobban szeretem a természetes szépséget/külsőt. A smink csak ideiglenes, és ha anélkül nem tetszik egy lány, akkor azzal sem fog tetszeni. Aki pedig sok sminket használ, azon már messziről látszik, így tudom, hogy felesleges lenne bármit is gondolnom róla a külseje alapján.
2020. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
A szexuális vonzalomhoz szépség vagy nagyfokú érzeli mkötődés kell. Tehát az esély megkapása érdekében elfogadom, ha valaki a természetes rondaságot mesterséges szépséggel cseréli le, de ésszerű korlátokkal: ld. https://www.youtube.com/watch?v=rbLPvyng8QI
2020. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most ne azokról a "szerencsésekről" beszéljünk, akik a természetes szépség kategóriájába esnek, a kérdés a végletekről szól
2020. febr. 23. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

2#

Felfogtam a kérdést és azt választottam, hogy a két lehetőség közül egyik sem. Nem lesz megnyerő egy amorf kinézetű ember attól, hogy nem sminkeli magát, ahogy attól sem fogok jobban vonzódni hozzá, ha másfél kiló sminket, meg mindenféle szépészeti vackot pakol magára. Lehet tagadni, de az igazság az, hogy az átlag embernek mindkét véglet taszító.

Persze ettől a személyiségük lehet megnyerő, de a külsejük egyik esetben sem lesz az.

2020. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Változó. Egy jó orrműtét sokat javíthat és nem lesz tőle valaki mű. Vagy az elálló fül korrogálása is ilyen.

De a nagy gumiladba mellek, a kacsaszáj, póthaj, műszemöldök, stb. nagyon taszító, és számomra ronda.

2020. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Szerinted milyen a "természetesen ronda" ember? Szerintem minden emberben van valami szép, még ha nagyon szerencsétlen külsővel is verte meg a genetika.


A mesterséges szépség üres tojáshéj - ahogy az ember öregszik, egyre nehezebb és költségesebb fenntartani, és egy eljön egy idő, amikor biztosan összetörik. És ami alatta van, az látszik ki: és az bizony legtöbbször az ilyen embereknél borzasztó.


Nem függ attól, hogy férfi vagy nő, mert mást nézek egy fériban és mást nőben (nem mondom meg, hogy melyik nemhez tartozom). Az ellentétes nem miatti vonzás más vonalakat húz meg, de mindig vannak általános dolgok: aki formátlanra hízott, zsíros hajú, büdös, ápolatlan, trehányul öltözködik, az nálam egyik nemnél sem rúg labdába. Ez ugyanis feltételez egy csomó olyan személyiségjegyet, ami számomra nagyon erősen taszító.


Éppúgy a nagyon dekoratív liba, vagy fazon, a legutolsó divat szerint, a legutolsó divatos, édes, büdös parfümmel lelocsolva, ízléstelen ruhákban, menő cuccokban, ezer aranylánccal, ezer foggal, ezer decibellel ordítozva és hasonlóak.


Valamelyik okos ember fogalmazta meg: "a szép az, ami érdek nélkül tetszik." Plusz a külső-belső harmónia.

2020. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
nem értem mit pattogtok. a kérdező 2 lehetőség közül kérte a választ. ha nem tudtok választani, vagy egyik sem, akkor minek válaszoltok?
2020. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én megkísérlem átfogalmazni a kérdést: aki rondának született, maradjon olyan, vagy tegye széppé magát mesterséges úton? Melyikkel jár jobban?

Erre azt a választ adni, hogy legyen szép természetesen, nem túl nagy segítség. :D Bármilyen hihetetlen, ez nem úgy működik, hogy csak vágynod kell rá, vagy dolgoznod érte, és akkor megadatik neked. Szerintem amúgy inkább van itt szó plasztikáról, mintsem erőteljes sminkről, mert utóbbi valóban csak korlátozott mértékben képes javítani a helyzeten (sőt, egy ponton túl inkább rontja azt).

2020. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!