Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

Tanuló éveim alatt mindig nagyon nehezen tanultam, sokkal több energiát bele kellett fektetnem, végül össze szenvedtem magamból egy érettségit. Több szakmával is próbálkoztam, de egyszerűen egyikkel sem sikerült használható szaktudást szereznem. Ettől függetlenül nem érzem úgy hogy alapjába véve egy buta ember lennék. Folyamatosan érdeklődök a világ iránt, mindig találok magamnak valami témát, amire kíváncsi vagyok utána kutatok stb... De a parancs szóra könyvseggelés egyszerűen soha nem ment.

Mivel semmiféle szakképzettségem nincs, ezért volt hogy ténylegesen durván aluledukált emberekkel dolgoztam együtt. Akiknek tényleg semmi fogalmuk nem volt a világról, mintha csak így az ösztöneik alapján működnének. De ha így szummázom az eddigi életem, akkor azt látom hogy egyáltalán nem vagyok előrébb semmivel sem náluk, max annyival hogy egy értelmesebb társaságban nem esik ki a kapa a számon. Mi lehet a probléma velem?


2020. febr. 27. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Rátalálhatunk a probléma gyökerére.

Autodidakta módon miket tanultál, amikről úgy érzed, hogy formálták valahogy a személyiségedet?

Egy szakma is "megteheti" ezt, de az elenyésző pl a pszichológoához képest. Olyanra gondolok, ami tényleg szerinted is változtatott valamit.

2020. febr. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!