Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki letörné a szarvam?...

Valaki letörné a szarvam? Szeretném próbára tenni magamat egy komplex vita során.

Figyelt kérdés

Túl sok pozitív megerősítést kaptam a környezetemtől, és szeretném, ha valaki helyretenne, mert tartok attól, hogy elszállok magamtól és elvesztem a reális ítélőképességem, meg a viszonylag objektív perspektívamat.


Nyilván nem olyanokat kérek hogy "nem érsz többet másnál" meg hasonlók, mert egy hasonló kérdésnél már láttam ilyet.


Meg szeretném mérettetni magamat. Önigazolás kell, igen. Nem szabad túl sokat gondolnom magamról, így kell egy kognitív ragadozó aki helyretesz :D



2020. márc. 7. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
85%
Nem érsz egy kalap kakit sem.
2020. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
A téma mindegy, majd adja magát. A reáltudományokhoz nem értek, azért azt kiemelném. Az medve-kiscica harc lenne egy hozzáértővel.
2020. márc. 7. 20:38
 3/88 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ilyen lesz az első xD . Ment a zöld, mert megmosolyogtattál :D
2020. márc. 7. 20:38
 4/88 anonim ***** válasza:
83%
Pasi lehetsz. Barátnőd megteszi.
2020. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
25%
A reáltudományokhoz nem értesz... Oké, akkor miről beszéljek veled? Piacképtelen tudásról? Halott emberek hülyeségeiről? Vagy ízlésről? Az hülyeség lenne
2020. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Bármiről beszélhetünk amibe mélyen bele lehet menni. Miért lenne hülyeség nem reáltud.-ról társalogni?
2020. márc. 7. 20:51
 7/88 anonim ***** válasza:
100%

Menjél át ide, megkapod amit akarsz. Mindjárt kezdődik a showműsor. Szállj be nyugodtan.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy a legjobb helyen jársz, de ehhez erősebb kérdést kellett volna kiírnod. Van erre külön iparág, valami emelt díjas telefonos szolgáltatás, ahol hallgathatod hogy lecsesznek meg megaláznak, és nincs benne semmi szexuális tartalom, csak arra való, hogy helyre tegyenek ha mások nem szoktak.
2020. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk emberesbek ígérkezik, figyelemmel tartom a dolgot, köszi az ajánlást :D

Azért tartom a saját frontom is ha már ki tudja hány potenciális verbális úthenger felé megnyitottam, akik egyszer majd idetévednek és ledarálnak engem. :D Olyan perverz hangzása van ennek a kérdésemnek így visszagondolva xD


Körülbelül a "gyalázzatok a föld alá" kategória :D

2020. márc. 7. 20:59
 10/88 A kérdező kommentje:
Hát szép és jó, de a gyk legalább "ingyen" van :D
2020. márc. 7. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!