Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem az átlag alatti...

Szerintem az átlag alatti tulajdonságokkal rendelkező emberek, gondolok itt szellemi és testi tulajdonságokra próbálnak mindig keresztbe tenni nekem. Ti tapasztaltatok hasonlót? Nem tudom irigyek, utálnak, vagy mi ennek az oka.

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az átlag alatti szellemi tulajdonságúakkal érezteted, hogy tönnre tartod magad náluk?
2020. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de te sem tűnsz egy eszlenynek... Inkább fejlezd magad és ne törődj mások véleményével (egyenlőre) és.. és jah, onfejlesztes.
2020. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztetem velük. Csak azt vettem észre, hogy gonoszabbak mint mások. Tudom nehéz így élni...
2020. márc. 26. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szó lehet irigységről is nyilván, de azt gondolom az esetek többségében az emberi ostobaságról van szó. Magyarok körében pedig a végtelen rosszindulatról meg gonoszságról. Meg hát ugye a kisebbségi komplexus. Hát igen...

Nézzünk egy példát. Szegény második válaszoló is próbált neked ,kedveskedni", meg előadni magát. Szegénynek mégsem sikerült egy mondatot leírni helyesen, hibátlanul.

20/F

2020. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az erzelmi intelligenciaval fugg ossze, ha valakinek alacsony, akkor kevesbe empatikus, nem nezik mas emberek szemszogebol a dolgokat, ez miatt pedig 'gonoszabbak'.
2020. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindenben átlag alatti vagyok. Szorgalomban nem (azt is rosszul használom), de minden másban igen.


Segítőkész nem vagyok sajnos, mert nehezen veszem rá magam, hogy időt, energiát adjak másoknak (de ha egy pillanat nekem és másnak ezzel segítek, azt már meg szoktam tenni). Viszont szándékosan nem vagyok gonosz. Nem mondom, hogy nem fordult elő, de nagyon nem jellemző.

2020. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is gonoszság és rosszindulat, ez jön le nekem is. Én sem teszek keresztbe olyannak akiről tudom hogy szellemileg magasabb szinten áll, inkább felnézek rá, pórbálok tőle tanulni.
2020. márc. 26. 22:25
 8/9 A kérdező kommentje:
próbálok bocs :)
2020. márc. 26. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ezen emberek egy része csak külsőre ilyenek, belsőre nézve van soknak magához való esze, hogy átb×a a másikat... Csak óvatosan!
2020. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!