Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy ilyen...

Más is van úgy, hogy ilyen olyan szomszéd, ismerőstől kapott házi süteményt, ételt nem szívesen eszik meg? Főleg ha nem tudja milyen helyen készült?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze és ez teljesen normális. Sőt! Nekem rokonom is van olyan, akinél leülni sem szeretek, nemhogy enni.
2020. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nem hoznak semmit én se enném meg amúgy
2020. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A boltban vásárolt élelmiszerekről sem lehet tudni pontosan milyen körülmények között készül.A híradások szerint előfordult már,hogy a kenyérbe egér volt belesülve vagy a sörben mosószer volt az ital helyett.Olyannal már én is találkoztam,hogy a kenyérbe madzagot sütöttek..
2020. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kitől kapom. Van, akiét szívesen megeszem. De van, ahol semmit se ennék.
2020. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy adtam, ha valamiből véletlenül többet készítettem, mint amennyit meg tudnék enni és elfogadták, megették, mondták utána, hogy nagyon ízlett nekik. Mostanában már nem szokott előfordulni. Ha többet is készítek, már befér a fagyasztóba.


Fordítva attól függ, hogy miatt adnak. :) Általában süteményeket adnak. Van, amit nem szívesen eszek, pl Karácsonykor vagy más ünnepnél adnak egy zacskó száraz sütit, abból 1-2 szemet megeszek, a többit próbálom elajándékozni vagy megy idővel sajnos a kukába. Van olyan sütemény, amit viszont megeszek.


Adtak már lekvárt is; volt, ami undorító volt, volt, ami nem.


Főtt ételt egyszer kaptam egy ismerőstől, amin a sajt megpenészesedett. :D Szóval tőle soha többet nem foadtam el semmit. :D


Meg egy kollégám hozott be borzasztóan rossz ízű süteményeket. Udvariasságból mindig elvettem egyet, letettem az asztalra, hogy majd hazaviszem és otthon megeszem.

2020. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3. válaszolónak, viszont a boltban árult termékeket azért talán jobban ellenőrzik, mint azt, hogy a szomszéd Mari néninek vajon a tésztagyúrástól tisztult-e meg a keze kapálás után. :P
2020. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak anyukám sütijében bízom, meg abban, amit pénzért lehet venni a jobb helyeken.


Nem azért, mert azt hiszem, hogy beleköptek vagy megmérgeznek, hanem a legtöbb más által készített sütemény ízvilága olyan, hogy fordulna ki a számból.

2020. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincsenek ismerőseim, barátaim, így nem kérdés ez nálam.
2020. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, kb százból egy olyan ember van, akiről feltételezem, van olyan tiszta, hogy merhetek enni a főztjéből .

Másik, hogy eleve a más ízvilág nem jön be többnyire. Ma is majdnem elhánytam magam egyik kollégám ebédjének szagától.

2020. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!