Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Kaptam egy tábla nagy milka csokit a nagymamámtól névnapomra és direkt mondtam apámnak,hogy ne egyen bele...

Betettem a hűtőbe,kinyitom reggel a hűtőt és azt veszem észre hogy a fél tábla hiányzik.


Aztán jött azzal,hogy a csoki őt is illeti mert egy család vagyunk...


Szerintem elég nagy parasztság, hogy direkt felhívom a figyelmét, hogy ne egyen bele mert azt én kaptam,de mégis...


Ti kinek adnátok igazat?

Mi a véleményetek erről?



2020. máj. 11. 21:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Lehet szándékosan trollkodott. Nyilván nem illeti meg, de én mindig meg szoktam kínálni a szüleim és a testvérem, ha kapok névnapra vagy más alkalomból csokit :)
2020. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
19%
Legközelebb ő szól majd, hogy te ma nem kapsz az ebédből, mert kevés hús volt otthon. Neked hogy esne?
2020. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Neked adok igazat, de ettől nem lesz új tábla csokid.

Mondjuk én ha tudom, hogy apám ilyen édesszájú, és eleve szólnom kell, hogy ne egye meg, nem raktam volna hűtőbe, hanem a saját szobámba viszem, és elteszem. Csokit nem nagyon kell hűtőbe rakni

2020. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
szerintem aranyos ez a kérdés
2020. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#1 :)


#2

Akkor szólok a gyámügynek hogy éheztet :D

Ennyi erővel...


#3

Köszönöm a választ!

Mostmár nyilván rájöttem hogy nem nagyon kellett volna berakni a hűtőbe,de megvolt olvadva.


És azért elég rossz úgy enni.

Az meg,hogy ne rakhatom be a saját kajámat a hűtőbe úgy hogy ne kelljen "lemondani" a feléről... 😀 Nem valami jó dolog

2020. máj. 11. 21:32
 6/28 A kérdező kommentje:

#4

Örülök, hogy tetszik 😀

2020. máj. 11. 21:32
 7/28 A kérdező kommentje:

#1

Még annyit szeretnék írni,h én is megkínálom ha látom hogy szeretné,de rájövök hogy semmi értelme ha úgy is kiszolgálja magát :D

Kétszer nem fogom odaadni neki 😀😀😀

2020. máj. 11. 21:34
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
Az nem úgy működik, hogy te szólsz a gyámügynek, hogy éheztetnek. Egy alkarnyi csokit akarsz begyűrni egyedül a fejedbe, így gondolom akkora is vagy, mint a göbli ökör. Így az éhezés nem állná meg a helyét 😉
2020. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Akkor vegyük úgy, hogy megette a részét. Hát nem szép dolog ez így. De nézd a jó oldalát, attól már nem te fogsz meghízni.
2020. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Volt egyáltalán a kapcsolatotokban valaha is bizalom és tisztelet?

Mivel ebből a szituból leszűrhető, hogy apukád nem tartja tiszteletben a kérésedet.

Ez b..nkóság. Csináltál valamit, hogy ennyire megromlott a kapcsolatotok?

2020. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!