Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki harapja a fagyit/jégkrémet?

Aki harapja a fagyit/jégkrémet?

Figyelt kérdés
Akik harapják a jégkrémet/fagyit, megmondanátok hogyan csináljátok és miért? Nekem ilyen esetben lefagy a fogam tőle :/

2020. máj. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Igazából "töröm" és nem egy az egybe harapom.
2020. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az csak úgy jön, lazán. Furi, mert néha meg nekem is fáj is a fogam a hidegre meg az édesre is néha.
2020. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fölső metszőfogaim bírják a hideget, azzal és az alsó ajkammal harapom. De jobban szeretek kiskanalat használni.
2020. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 hogyan töröd?

#2 nekem az édességre nem de a hidegre baromira fáj a fogam :/ nagyon rossz érzés :/

2020. máj. 16. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a felső két fogammal harapom, és valahol az ajkammal, nyelvemmel alulról. A két alsó fogam érzékeny a hidegre.

Én ha csak nyalnám, akkor fagyis lenne a bajszom vége. Így pedig úgymond tisztán fogyasztom el.

2020. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tiszakanyar ***** válasza:
67%
Ezen emberektől maga Lucifer is retteg.
2020. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az ajkammal harapom. A fogam érzékeny.
2020. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Szentséges ég, ilyen magasröptű kérdések is vannak?

Én a pálcikásat késsel szoktam, főleg az alsó felét, oda néha fűrész is kell, az a fadarab nem tudom minek bele, nincs olyan jó íze, de ha már megvettem, nem dobom ki egy részét se.


A dobozosat általában mikrózom, hisz azért rakják dobozba, hogy lehessen mikrózni, utána kanállal, szívószállal vetek véget neki, csak kicsit várni kell, mert meleg.


Harapni is szoktam, de a dobozban elakad a fogam.


A tölcsérest nem szeretem, nagyon nehéz meghámozni róla azt a kemény barna cuccot, az se volt normális, aki kitalálta.

2020. máj. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 xddd kösz
2020. máj. 22. 07:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy #8. akkor te igazán előkelően étkezel gondolom még a nutellás kenyeret is vágod :D (nem piszkálásból írtam)
2020. máj. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!