Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy az életben...

Lehetséges, hogy az életben örök kirekesztettségre vagyok ítélve? Vagy csak a külsőm az oka mindennek?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány munkahelyen dolgoztam, mindig megvetettek/kinéztek sok esetben magam mondtam fel, mert nem bírtam a megbélyegzést. Állandóan jelentéktelennek tekintettek, ha jól végeztem a dolgot, akkor örülnöm kellett, hogy bejárhatok dolgozni, ha hibáztam mindenki porig alázott.


Iskolákban szintén, ha volt valaki akire mindig ferde szemekkel néztek az én voltam. Ha munkatárssal/csoporttárssal valakinél személyes jelenésem volt (főnök, tanár), akkor én voltam aki levegőnek számított a másik pedig puszi pajtás (függetlenül, hogy egyikőnket se ismert).


Alkatra amúgy elég jelentéktelen tipikus szürke kisegér vagyok (sovány, alacsony) mégsem gondolom, hogy ez alapján nem lehetne legalább egyenrangú félként kezelni. Vagy ennyire ösztönlény az ember?


Ezek után nem tudom mi értelme van még az életemnek és mit kellene dolgoznom, ahol nyugisan elfogadnak, mert meghalni nem tudok, de élni meg nem megy.



2020. jún. 5. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esélyesebb, hogy a viselkedésed túlzottan alárendelt. Ha egy helyen nem működik valami, akkor még hagyhatod. Ha 2-3 helyen nem és végül egyik helyen sem, akkor egyszerűen változtass azon, ami nem működik.

Szóval, ha azt akarod, hogy máshogy kezeljenek, akkor viselkedj te is máshogy.

2020. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Vagy ennyire ösztönlény az ember?


Fején találtad a szöget.



Lehetséges, hogy az életben örök kirekesztettségre vagyok ítélve? Lehetséges.



Vagy csak a külsőm az oka mindennek?


Nem a külsőd az oka.



Vannak csúnya magabiztos emberek,és vannak szépek de depressziósak.

2020. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam jelentéktelennek, de a személyiségem olyan, hogy kB én rekesztem ki magam a társadalomból és nem feltétlenül ők engem. Én legalábbis erre gyanakszom, mert eddig 1 közösség nem volt, ahova úgy istenigazabol be tudtam volna illeszkedni.

Gondolom nálad is valami ilyesmi lehet az ok.

2020. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichológushoz.

Számíts azzal, hogy nem elég 1-2 látogatás nála, mert ez alatt nem ismer meg eléggé, nem fog mélyen a lelkedbe látni, de Te sem igen nyilatkozol meg előtte teljesen. Ehhez idő kell.

2020. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem vagy jelentéktelen (^з^)-☆

Ha minden rosszra fordul, még mindig elmehetsz Tibetbe szerzetesnek, és egész nap meditálhatsz egy sziklán

2020. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A külső nem olyan fontos, ahogy azt sok ember gondolja. Legalábbis nem olyan módon. A kisugárzásod, a személyiséged, a megjelenésed és a dolgokra való reakciód számít az embereknek leginkább. Valószínűleg nincs önbizalmad és ezt a testbeszédeddel suggalod az embereknek. Én egyetlen egy ilyen embert ismerek és neki tudtam is segíteni ebben (egy kicsit). Barátai azóta sincsenek, mert ahhoz nem elég pár hónap, hogy teljesen megváltozz, ehhez egy folyamatos önfejlesztés szükséges. Nyilván ha te így érzed jól magad, akkor nincs szükség változásra, de ha nem, akkor viszont ki kell lépned a komfortzónádból
2020. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!