Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ellen, ha már...

Mit tehetnék az ellen, ha már alapállapotomban ilyen szomorkás, komor arcom van, de például közben nem vagyok egyáltalán letört?

Figyelt kérdés

Humoros srácnak tartanak, már ezernyi embert megnevetettem, de valamiért, amikor nem történik semmilyen vicces dolog körülöttem, akkor olyan az arcom, mintha épp öngyilkos gondolatok kerülgetnének... (semmilyen depresszió vagy valami más hasonló betegségben nem szenvedek, csak egy életvidám, átlagos fiú vagyok.) Ez akkor szokott előfordulni, amikor egyedül vagyok/sétálok/utazok valahol/hová. De akkor meg hülyének néznek, ha csak így a semmitől van jó kedvem, nem? Másnál is így van, vagy valami tanácsot tudnátok erre adni? Már többször is megszóltak ezért, hogy mégis mi bajom van. :/


16/F



2020. jún. 13. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Magam is látok rengeteg olyan embert az utcán, akiknek ilyen az arca (de szerintem nekik tényleg nincs minden rendben). 16 éves vagy az arcod még változhat a növekedés során. Szerintem akik ismernek/akiknek elmondtad azok tudják, hogy úgymond "a látszat csal", az meg szerintem ne érdekeljen, hogy ismeretlenek mit gondolnak rólad emiatt.
2020. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az persze nem érdekel, hogy ismeretlenek mit gondolnak erről, csak most azon vagyok fönn akadva, hogy ez talán befolyásolna-e a jövőben az esetleges barátnő szerzésemben? :D (Tudom, ez nem olyan döntő kérdés egy kapcsolat kialakulásában, de egy vidám srácra az utcán csak jobban tekintenek a lányok, nem?)
2020. jún. 13. 23:34
 3/8 anonim válasza:
Lehet benne valami, de hosszútávú kapcsolat érdekében jobb ha a lány a belsődbe szeret bele, sokkal tisztességesebb lányokat kaphatsz meg, akik komolyan gondolják. Belülről zseniális vagy, ez szerintem fontosabb. De azt nem tudom vitatni, amit leírtál, lehet, hogy nehezebb lesz keríteni.
2020. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak lányban
2020. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki, akit ismersz, veled szemben áll mosolyogj rá! Nem fog nehezedre esni és jól fog esni, ha visszamosolyog.
2020. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 Igazad van. (:

#4 Akkor megnyugodhatok afelől, hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen. :D

#5 Még meg kell tanulnom a semmin mosolyogni. :) De amúgy ha a haverjaimmal beszélgetek, ott nem szokott ilyen probléma előfordulni.

2020. jún. 14. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sokaknak le van fagyva az arcuk, ha eppen egyedul vannak, es mindenfele jar kozen az eszukben, vagy pont semmi se. Lehet attol meg ellazultabb is vagy feszultebb az arc, de meg jo, hogy komoly.

Ez a szelfizo, netes platformokat figyelo-koveto nemzedek betegsege. Mindennel fontosabb a latszat, mindenki megszallottan ezzel van elfoglalva. Es most nem is rad ertem, de a fiatalok kilencven szazaleka szerintem mar azt is megkomponalja, mikor elvileg csak ugy kinez a fejebol.

Olyan regen is volt, hogy aki egy rakas szerencsetlensegnek erzi magat, meg ha jol is nez ki, rakas szerencsetlensegnek latszik.

De ez a siker, teljesitmeny, kiemelkedni akaras, pozitiv gondolkodas, mittudomen, ez most sopor el mindent.

Szerintem ha el tudnad engedni az emiatti gorcsosseget - persze konnyu mondani-, akkor teljesen rendben lennel.

2020. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a megjegyzésedet! Mindenben igazat adok neked, tényleg ennyire lesüllyedt a mai világ és én is sajnos átvettem ezt a "görcsösséget". Lassan, de próbálok leszokni erről, mert nem tesz jót az biztos. :)
2020. jún. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!