Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok az egyetlen régimódi...

Én vagyok az egyetlen régimódi 16 aki nem érti mi értelme van annak,hogy a lányok a fenekükről raknak ki képet?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy ennek azért vannak következményei:D nem csak a pedo férfiakra gondolok de ha már azt akarják, hogy a fiúk ne csak egy kurvának nézzék őket akkor miért csinálják? Annyira örülnék ha egy ilyen lány válaszolna nekem.


Sajnos nem tudom hova tenni őket mert segg, mell, energia ital már már 14 évesen. Eközbe egy paradicsomot nem tudnak normálisan fel vágni xd


Jó talán rossz családi háttér vagy rossz baráti kör de sose értettem miért kell mindenkinek a birkák közé vegyülni.



2020. aug. 10. 18:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
23%
Abban mi a rossz, ha szeret tetszeni? Te vagy a birka.
2020. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kort is írj légyszi:D
2020. aug. 10. 18:22
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez kb ugyan olyan mint a férfiaknál a feszítős kép.


Büszkék a kinézetükre és pozitív visszacsatolás igényelnek.


Nem hiszem, hogy komolyabb gondolat menet lenne mögötte.


Ne foglalkozz vele.

2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi igen ez lenne a legjobb ha nem foglalkoznék de így néha elgondolkodok rajta.


Csak kár, hogy emiatt nincsenek igazi személyiségek,

mert mindenkitől ugyan azt látni

2020. aug. 10. 18:29
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

4# Nem, sőt ... nagyon kevesen tesznek ki ilyen képet.


Általános iskolás + gimnáziumi ismerőseim közül akiket szorosabban követtek neten instán és facebookon (kb 200 ember) 3 lányról tudok, aki gyakran posztolki elég durva képeket, amik már picit bele ingtak ebbe a kategóriába.


A másik meg, hogy attól még hogy valaki posztol ilyen képet nem jelenti azt hogy bármi baj lenne a személyiségével és nem lehetne ugyan olyan jó társalogni vagy barátságot kialakítani vele.


Hány barátod van aki már rakott ki a netre feszítős képet? Én legalább tudok mondani 5 embert, akik a való életben a rettenetesen normálisak.

2020. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Barátaim közül egy se:D ismerőseim közül rengeteg. És ők való életben flegmák, beképzeltek, és megjátszák magukat.


Valamiért éreztem, hogy tök felesleges ezt a kérdést ki írjam, de egy próbát azért megért.

2020. aug. 10. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Én nem ezzel a részével nem értek egyet, ugyanis ez nem zavar engem. Hanem azzal,hogy ezzel beállnak a sorba.Ha nem állsz be a sorba,kapni fogod a megbélyegzése két,és sokan ezzel nem szeretnének találkozni.Egyik részük ezért csinálja ezt,másik az ego tuning miatt, harmadik azért mert túlságosan is elégedett a testével,és ezt nem fêl mutogatni.Az első opció csatlakozhat a másodikhoz. Viszont a hármas csak az elsőhöz.
2020. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Nálunk pont, hogy inkább egyéninek számított, aki mert magáról kitenni ilyen képet (főleg, ha minőséget képviselnek a fotók és a testen is érezni a munkát). Harmincból egy lány volt, aki tett ki sokat mutató (de nem meztelen) pózolós fotókat. Nem lett tőle k*rva, nem is tartottuk miatta annak (tök jól tanult egyébként), egyszerűen az egyéniségének egy ilyen oldalát is meg akarta mutatni.
2020. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azokra értettem akik már szinte kitörik a gerincüket annyira kitolják feneküket és fiatalok.


De akkor az a 14 éves illető is egyéniségnek számít?

2020. aug. 10. 19:08
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudjam, milyen ismerőseid vannak? Ha annyira választ szeretnél, kérdezd meg valamelyiktől az egyik ilyen fotója alatt.
2020. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!