Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiús lányok, ti mitől érzitek...

Fiús lányok, ti mitől érzitek fiúsnak magatokat?

Figyelt kérdés

Milyen külső-belső tulajdonságok játszanak ebben szerepet?

Kort is írjatok, kérlek :)



2020. szept. 6. 09:48
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%

Leginkább abban, hogy utálom a csicsás, strasszos, kimondottan nőiesnek titulált ruhákat és a magassarkút. Az egyszerű híve vagyok mindenben.

Nem szeretem a csajos bulikat, ahol 20 nő ugyanazokról a baromságokról beszél.

2020. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok homokora alaku.nincsenek nöies pàrnàim. De sztem nem is baj, nem hiànyzik.

Habàr ugy tünik a sracoknak jobban tetszenek a nöiesebb lanyok böven, de en nem tudnàm elfogadni magam ugy.

Exem is aki a "vekony lanyokat szereti" utanam mégis hàjasat vàlasztott.

2020. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
89%

Érdeklődési kör, beszédstílus (neten simán férfinak gondolnak), pöpecül tájékozódom, ügyesen manőverezek autóval etc.

Külsőre viszont nem férfias, hanem sportos csaj vagyok, ékszereket, magassarkút nem hordok, de sminkelni szeretek (de a természetesebb megjelenést preferálom). 35N

2020. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
33%
Bar oriasi melleim vannak, szeles a vallam, keskeny a csipom, inas, eres a karom. Es en iranyitom a pasikat.
2020. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
42%
4-es vagyok. Lenyeg kimaradt. Utalok egy baratnovel pletykalni es egyutt logni. Tarsasagot szeretek, kevesbe szemelyeskedo baratsagokat semleges erdekes temakkal. Muszaki dolgok, technika, tudomanyok, politika, ilyesmi erdekel. Nagyon szeretem a noies ruhakat, de kizart, hogy errol beszelgessek, olvassak es idot bsszak.
2020. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
60%

Nem szeretem a csajos rucikat és színeket (rózsaszín, lila, piros..stb), magassarkú nuku, néha enyhe smink- ha van kedvem, az arcomat noha babás (nagy szemek, pici orr, picit pufi) néha fiúsnak látom- legalábbis a vonásaimat, műköröm blah...

Belső: nem vagyok nyávogós, nem pletykálok, talán picit túl reális vagyok, nem tudok a fiúkról ömlengeni órákig. :)

2020. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
89%
én egyáltalán nem sminkelem magam, nem hordok ékszereket (karórát kivéve), egyszerű pólókat és farmert hordok, hajammal csak annyira foglalkozok hogy tiszta legyen, fiúkkal lógok :|
2020. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
94%

Külsőre nem vagyok extrán fiús, de nagyon lányos se, inkább az uniszexebb ruhákat részesítem előnyben, de néha szeretek kifejezetten fiúsabban vagy lányosabban öltözni. Mondjuk sose nézek ki cicababásan, inkább csak csinosabban. Nem sminkelek, alkalmakkor is csak a szempilla spirálig jutok el. Nem azért mert lenézem, csak sok macera, meg nem is érzem önazonosnak. Alkatra se vagyok túl nőies, lapos vagyok és vékony, de én így szeretem:D

Belsőre több minden van, gyerekkoromtól fogva a fiúsabb dolgok vonzottak, fára másztam, gördeszkáztam, fociztam, video játékoztam, autóztam, legóztam, imádtam a star warst. Ezek jó része megmaradt felnőttkoromra is meg jött mellé még pár dolog. Főleg barátkozás terén, a lány barátaim se túl lányosak és sokszor úgy érzem a fiúkkal jobban tudok beszélgetni. Nem tudok "pasikról", szerelemről, kapcsolatokról, másokról hosszasan beszélgetni és nem is akarok. És többen is megjegyezték az évek alatt, hogy fiús vagyok:D Persze most nagyon sztereotipikusan vettem egy kalap alá a lányos lányokat és nem gondolom, hogy jobb lennék náluk, csak más.

2021. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
95%
A beszédstílusomtól meg attól, hogy nagyon nem szeretek borotválkozni (de utálom szőrt, így megteszem). 😂
2021. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
84%
"Lánynak" már idős vagyok (36 éves), de azért válaszolok: szeretem a kényelmes ruhákat (farmer-pulóver-sportcipő), a hobbielektronikát, programozást, barkácsolást. Idegesít az üres fecsegés. Mindemellett elég empatikus vagyok, és szívesen gondoskodom azokról, akiket szeretek. A környezetem "fiúsnak" szokott besorolni, én nem érzem magam annak.
2021. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!