Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire verik ezek a fiatalok...

Mire verik ezek a fiatalok magukat amikor anyuci apuci eltartsa őket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az autóra, némelyik t**knyos úgy pöffeszkedik, meg menőzik az autóban (megjegyzem itt hogy nem is az ő autója hanem a szüleié) de közbe meg úgy adja be mint ha az ővé aztán azzal menőzik.. Az ilyen t**nyos miért nem tudd leszállni a magas lóról?? Mindenhol ezt tapasztalom, sőt olyant is ismerek, akinek nincs jogosítványa.


Szerintem más is észrevette már!



#degeneráció #Menőznek a semmire #Apuci, anyuci, eltartsa, #Taknyos fiatalok,
2020. szept. 6. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ők akarták, ők nevelték ilyennek, kötelességük is megadni neki mindent, amit óhajtanak!
2020. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Ilyen embereknek idővel vissza nyal ám a fagyi. Egyszer fent, egyszer lent....
2020. szept. 6. 23:57
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Hát családban nincs olyan, hogy enyém-tiéd.

A családé az autó, ha közös, és a felnőtteké ugyanúgy, mint a gyerekeké.

Ha lakást vesznek a gyereknek, akkor is a gyerekNEK vették.

Ha cipőt vesznek a gyereknek, az is a szüleié? Nemá...

2020. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan mivel sértettek meg téged amely okán egy kérdést ki kellett ide írnod?


Egyébként meg pontosan akiknek ilyen fiatalon jogsijuk és kocsijuk van azok általában pont, hogy tisztességesen dolgoznak érte. Én is letettem 17 évesen, de már 15 éves kortól gyűjtögettem rá, mivel szüleim elmondták, hogy akkor lesz jogsim ha magamnak finanszírozom. Ez sok más ismerősömmel is így volt.


Az autó meg más tészta. Ki lehet szűrni, hogy ki az aki a szülei autóját vezeti illetve ki az aki sajátot. Nyilván a család nem egy BMW 316i Compact-el vagy egy 25-30 éves rozsdás vassal szaladgál, szóval ha ilyenbe látsz fiatalt az általában saját autó.

De ha egy luxus prémium kategóriás SUV-ot vezet egy 17 éves, az fix, hogy az nem a sajátja :D

2020. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

,,De ha egy luxus prémium kategóriás SUV-ot vezet egy 17 éves, az fix, hogy az nem a sajátja"


Pontosan ilyeneket látok nap mint nap.

2020. szept. 7. 00:19
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Na azért biztos nem ő dolgozott meg.

Van egy osztálytársam akinek milliomos szülei vannak, nekem pont szomszédom is, minden héten új prémium kategóriás autó áll a házuk előtt, a csajnak pedig épp most vettek egy gyönyörű Volvo-t valami SUV változatban.



De mondjuk ettől függetlenül nem kéne mindet elítélni, ha a szüleinek ez így megfelel akkor mi a gond velük? Ha azt tapasztalod, hogy 120-al hasítanak a faluba akkor meg gyűjts bizonyítékot és menj a rendőrségre de ha csak krúzolgatnak vele nyugisan akkor nem értem mi zavar benne.

2020. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

"minden héten új prémium kategóriás autó áll a házuk előtt"


Ha tényleg hetente, akkor az vagy vendég kocsija, vagy bérautó. Egy család sem vesz hetente új autót.:)

2020. szept. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Hát vendég autója biztosan nem, de van 3 alap autó (az egyik egy szép E merci, nem nagyon vagyok otthon a márkákban :D, a másik egy Nissan terepjáró arany fényezéssel, a másik az meg asszem az is merci de ebben nem vagyok biztos) ezen kívül pedig van egy - egy beugró autó amely minden héten más. Egy hetet van náluk. Lehetséges, hogy bérautó, fel is volt némelyik matricázva mint a szalonokban. Mindenesetre elég érdekes :D
2020. szept. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8: Tényleg az.

És új autók?

Lehet, maffiózók?:)

2020. szept. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Savanyú a szőlő, boomer?
2020. szept. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!