Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az emberekkel?

Mi történt az emberekkel?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy már mindenki le@arja a másikat !

Bizalmatlanok sokak a másikkal szembe..Egyre jobban van széthúzás , nem törődömség , bunkóság és tiszteletlenség !!


személyszerint ez az ismeröseim körében is jelen van még családtagok és rokonok is ezt csinálják..

Olyanokba is csalódok mostanság akiröl nem gondoltam volna soha sőt bosszant és idegesít amiért így viselkednek..Pedig én nem okozok nekik vagy okoztam semmi féle megbántást amiért ezt kéne tenniük....

nem értem ezt a hozzáállást... MIÉRT?


Mindig is volt ilyen és lesz is de mostanság ez egyre erösebb ez a jelenség..


úgy vagyok vele hogy már nem fogok foglalkozni az emberekkel... elengedem...nem ér annyit hogy ez miatt @arul érezzem magam !


Csak magamra kell számitsak senki másra !!!


2020. szept. 8. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok, bölcsebb lettél.
2020. szept. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ez, és az ehhez hasonló megfogalmazású kérdés kb. 102* lett feltéve, szerintem érdemes lenne végigböngészni az eddigi válaszokat.

Különben meg azért, mert népünk társadalma, és annak a Vezíre ezt követeli tőlünk.

2020. szept. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én rendes vagyok, csak a macskatartokat nem bírom.
2020. szept. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Azt veszem észre hogy már mindenki le@arja a másikat !"

^ez a problémád^


"úgy vagyok vele hogy már nem fogok foglalkozni az emberekkel..."

^ezt tekinted megoldásnak^


Ha ugyanúgy beállsz abba a csoportba, amivel elvileg nem szimpatizálsz, akkor miért csodálkozol, hogy gyarapodik a létszám? :)

2020. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Regen is ugyan ez volt, csak meg (agyilag/fizikailag) gyerek voltal es nem tunt meg fel.
2020. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol? Ha valakinek kiadod a lelked, előbb utóbb visszaél vele és átver vagy elpletykálja. Hiába segítesz másokon, ha te vagy bajba le se szarnak. A sokadik ilyen után még az alapból segítőkész emberek is megunják és inkább magukkal törődnek. Bántani nem bántok senkit, de én is sokkal passzívabb lettem ezen a téren, mert sokat csalódtam.
2020. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kúlltúra erősödés.
2020. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!