Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják sokan a csendes...

Miért bántják sokan a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan bántó dolgokat mondanak amit nem értek miért kapok. Én semmi rosszat nem tettem nekik az hogy nem vagyok barátkozó eléggé rossz nekem is.

Nem direkt csinálom ezt.


2020. szept. 9. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki olyan miatt bánt mást, amiről nem tehet (ráadásul nem is árt vele senkinek) azzal felesleges foglalkozni, mert ostoba.
2020. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert gyengének hisznek. Ne foglalkozz velük.
2020. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert azt hiszik, hogy ha csendes vagy, akkor gyenge, nyomi, gyáva is vagy egyben, mert ez a sztereotípia él. Rólam is ezt szokták hinni, rá is b@sznak mindig. :))
2020. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is csendes vagyok. Ahelyett, hogy megkérdeznének tőlem dolgokat, így másokat kérdeznek meg rólam, mert ők "jobban" ismernek, így megy a xarkeverés, és alamuszinak tartják az ilyen embert. Vicc.
2020. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan, ahogy a #4-es válaszoló írja. Keveset tudnak rólam és ahelyett, hogy engem kérdeznének, inkább kitalálnak marhaságokat. A többiek meg el is hiszik nekik. Nagyon furcsa pletykákat hallottam így vissza magamról.
2020. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Én extrovertált vagyok, és eddig azt tapasztaltam, hogy hiába kezdeményezem a kommunikációt a csendes emberekkel, akkor is csendben maradnak. Hát oké, bántani nem bántom, de mi az hogy nem tehet róla? Elmehet pszichoterapeutához, pszichiáterhez ha szociális fóbiája van, mert az nem vicc. Nem fog tudni barátkozni, mert egyoldalú lesz a kapcsolat.

Persze, az különbség ha a csendes emberek egy kis bátorság után ellazulnak és barátságosak lesznek. Nincs azzal semmi baj, ha valaki félénkebb és időre van szüksége. De van olyan, akin nem lehet segíteni, csak szakember tud.

2020. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

6:

De miért nem te mész terapeutához, hiszen neked van olyan tévképzeted, hogy a csendes embereket dumáltatni kell.

2020. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert hülyék
2020. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

" Elmehet pszichoterapeutához, pszichiáterhez ha szociális fóbiája van, mert az nem vicc. "


Ezt a baromságos. Ha valaki csendes, akkor annak szociális fóbiája van? Van baj a fejedben, nem kevés.

2020. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem, ha végig olvastad volna, akkor leírtam, hogy van aki csendes, de idővel barátságos lesz. Viszont elég komoly gondokat okozhat a társas életben, ha valaki fél megszólalni. Egy társaságban igenis beszélgetést kezdeményezek azzal, aki csendes és félénk, vagy látom, hogy szorongs, mert magától nem fog megszólalni. Van akit békén kell hagyni, azt nem is beszéltetem. Hol a probléma?
2020. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!