Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy a fiúk későn...

Miért van hogy a fiúk későn érnek? Annak mi az oka hogy a lányok sokkal hamarabb tudatosodnak, komolyodnak, de a fiúk,férfiak sokkal később...? (Serdülő kor)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)
2020. szept. 18. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Elsősorban genetikai oka van, de a neveltetési sémák is közrejátszanak benne.
2020. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, de a tudomány téved vagy lemaradt az évek folyamán, mert a nők 35 évük után normálisak jobbára, alatta félőrültek gyakorlatilag;)
2020. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

A saját gyerekük megölését 90% ban nők követik el.

Abba nem megyek bele mikor tanulják meg használni a tisztasági betéteiket.

2020. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as! Én azt kérdeztem miért érnek később a fiúk, nem azt hogy te miért vagy lekicsinylő a nőkkel. Én pedig elmondom neked hogy az erőszakolók 90%-a férfi.


Abba nem is megyek bele mikor tanulnak meg szeretni egy nőt és nem otthagyni amint terhes lesz :)

2020. szept. 18. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem azon kivul amiket elottem elmondott 1es es 2es az is lehet az oka hogy emberfuggo a dolog

Mert azert jo nehany olyan fiu es lany van akik pont forditva vannak

2020. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Társadalmi berögződés.


A fiúk fiúk maradnak 30 évesen is :)))) A lányok meg 7 évesen tanulják meg, hogy nem illik tágra nyilt lábbal ülni :D

2020. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Azért hagyják el a terhes nőket, mert csak donornak kellettek a pasik. Persze ilyen történetekről nem beszélnek a tinik.

Meg, hogy a kukába hogy kell kidobni a tampont, meg, ha a kiszemelt fiú nem kezdeményez, még nem kell ütni, lehet van barátnője.

Ja, és végül köszönni, ne adj isten kezdeményezni egy vadidegennel már scifi a lányoknál

2020. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja és van instagramod? A férfiak okádnak tőle.

A fiú megfelelője a dick pic küldés.

2020. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
A mai világban ez az állítás egy orbitális baromság, mondom ezt orvosként. Biológiai értelemben érnek csak előbb a lányok, előbb lesznek ivarérettek de kb. ennyi. Szellemi érettség szempontjából a mostani nők egy kritikán alulian igénytelen szintet képviselnek, egy olyan szintet amit a férfiak meg sem engedhetnek maguknak.
2020. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, többet nem is kérek :)))))))


Neked 3-as és egyben 7-es annyit üzennék, hogy áldjon meg az Isten sok ésszel és szeretettel<3

2020. szept. 18. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!