Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a tapasztalatok? Ha...

Mik a tapasztalatok? Ha valaki kiír egy kérdést, akkor inkább az ellenzők vagy az egyetértők válaszolnak?

Figyelt kérdés
Hagyjuk a szándékosan provokatív, vagy a troll kérdéseket, ezek most nem érdekesek. De mik a benyomásaitok a normálisabb kérdéseknél? Nem is a pontozásokra vagyok kíváncsi, hanem a szövegesen megírt véleményekre. Inkább a támogató vagy az ellenkező állásponton lévők válaszolnak?
2020. okt. 22. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
amennyiben nem provokatív vagy troll, szerintem nagyjából egyenlő arányban válaszolnak
2020. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, ha

1. a kérdező explicit valamilyen réteghez intézi a kérdést és biztos, hogy a válaszadók nagy része egyáltalán nem fogja tiszteletben tartani.

2. nem a kérdésre válaszolnak - mint pl. én most.

3. a pipát vagy az ixet nem arra használják, hogy válaszoljanak a kérdésre: Hasznos számodra ez a válasz? - hanem aszerint használják, hogy egyetértenek-e vele vagy sem. - pl. ez a válasz fullra nem hasznos, mert egyáltalán semmilyen formában nem válaszoltam a kérdésedre.

Bocsi. Csak kikívánkozott.

2020. okt. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, ne keress logikát, vagy összefüggést. Gyakran én sem értem az adott válaszok jellegének egy irányba történő eltolódását. Mintha a vak szerencsén múlna, hogy milyen emberek akadnak rá a kérdésre.
2020. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!