Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják az ilyen embereket...

Hogy hívják az ilyen embereket, vagy van ennek valamilyen szakneve? Egyáltalán léteznek ilyenek?

Figyelt kérdés

A napokban volt egy eléggé furcsa álmom.

Arról volt szó benne, hogy egyedül voltam egy családi házban, álltam a bejárati ajtó melletti ablaknál és néztem egy embert aki próbált volna betörni, de nem járt sikerrel, mert jött a rendőrség.

Külső: barna öltönyben volt, fekete haján fekete kalappal, és elég félelmetesen mosolygott.

Na mindegy ez egy kis rizsa volt.. A lényeg az, hogy ő olyan ember volt akinek nem volt állandó lakhelye, és váltogatta amiatt, mert betört mások házába, hogy megölje az ott lakó embereket.

Ezeket az embereket, hogy nevezik akik ilyet csinálnak? Létezik erre valami pontos magyarázat, vagy létezik-e egyáltalán ilyen?

Kövezzetek meg, én is eléggé hülyének érzem magam emiatt, de fogalmam sincs ez nekem honnan jöhetett..

Remélem érthető volt azért! :/

Köszi a válaszokat előre is.



2020. nov. 1. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sok hülyeséget olvasol.
2020. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatgyilkos.
2020. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 nem hiszem, inkább nem kéne sok horrort vagy thrillert néznem.. talán attól lehetett
2020. nov. 1. 00:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajlektalan sorozatgyilkos szemelyisegtolvaj?
2020. nov. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Energivampirok azok aki masok javaibol vagy elethelyzetébe akarnak fèszkelni ideiglenes folyton, saját javaik meg semmilyük nincs.


Mint pl a haztartasbeliek, vagy az olyanok akik hol egyik havernal alszanak hol masiknal mert otthon rossz a helyzete, csak ök a "gazdatestet"nem teszik tönkre.

2020. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Van egy ilyen Gyilkos elmék rész, 4. évad 5. rész - Csavargó gyilkos.
2020. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
(elmezavar?) :)))
2020. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
bolondnak hivjak az ilyen embereket :D akik ilyeneket almodnak es ebredes utan is meg a hatasa alatt allnak
2020. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Szerintem minden embernek van valami furcsa álma, amin másnap kattog egy kis ideig. Ne mondd azt, hogy veled ez nem fordult elő. :)

2020. nov. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!