Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mit gondoltok arról, ha...

Fiúk, mit gondoltok arról, ha egy lányt érdekelnek a szerszámok, a barkácsolás, a szerelés?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 20:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kinézetre egyébként lányos (hosszú haj, szereti a rózsaszínt, szoknyákat)
2020. nov. 15. 20:39
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Egészségére.
2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
ez nem leanynak valo. de szabad orszagban elunk szabad vilagban, csinaljon azt amit akar ha szereti!!
2020. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez egy különleges tulajdonság? Nagyon sok nő tud barkácsolni, szerelni dolgokat, köztük én is. Ettől még nem vagy fiús lány és nincs ebben semmi különös.
2020. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Szeretem ha egy nő talpraesett és nem esik kétségbe ha valami műszaki problémát meg kell oldani.
2020. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ő Csingiling,a barkácstündér:D
2020. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Jó lesz feleségnek. :)
2020. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
5%

Feleségül venném. :)

Szerintem elég jó addig még többet nem tud míg én.

Az nagyon jó ha például megtudja csinálni ha kilyukad a bicikli gumija és meg tudja ragasztani vagy autóban tud olajat cserélni. Még esetleg összeszerelős bútort össze tud rakni. Még talán az is elfogadható ha egy rossz csepegő kerticsapot ki tud cserélni. Akár egy rossz ajtózárat... stb.

Konektort vagy egy villanykapcsolót kicseréljen nem is engedném nem csak azért mert veszélyes hanem érteni is kell hozzá mit hova kötöl.

Nekem például az autóban kitudná cserélni a szelepfedél tömítést az már nagyon zavarna.

Összességében ha kisebb dolgokat meg tud csinálni az nagyon jó szerintem.

2020. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
akkor nekem legalább nem kell szerelnem
2020. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Én ismerek olyan nőt, aki 10 km-ről inkább haza tolta a biciklijét, mint hogy egy mozdulattal feltegye a leesett láncot.
2020. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!