Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most fogok a héten vizsgázni...

Most fogok a héten vizsgázni de nagyon izgulós típus vagyok és ha izgulok, csökkenti a teljesítményem.Kellene valamit ajánlani drukra izgulásra félelemre lámpalázra ?

Figyelt kérdés

Nagyon félős izgulós vagyok főleg vizsga előtt ha sok ember előtt kell vizsgáznom. Nem tudom hogy mindent megtanultam e 100% ig

Félek nem érem el a vizsgán a bizonyos pontszámot hogy átmenjek de ez csak az írásbeli.

Félek a gyakorlati vizsgától és a szóbeli vizsgától is mert lámpalázas vagyok félős.

Van valami megoldás van ajánlatotok izgulásra drukra félelemre lámpalázra? 18/L



#félelem #Lámpaláz, #Druk, #Izgulás, #Remegés,
2020. nov. 27. 17:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát tudod mindenkinek más nekem például az szokott segíteni, hogy mindent megtanultam amit tudtam és ha megvan a tudat, hogy minden tőlem telhetőt megtettem akkor nem annyira izgulok.

És ne pánikolj,ha nem tudod a választ végezz először azzal amit tudsz és aztán menj vissza!

2020. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi lesz, ha megbuksz? Nyersz egy kis tapasztalatot, és elmész még egyszer. Én például statisztikából 4. alkalommal mentem át, mégis diplomás ember lett belőlem. Egyetlen állásinterjún sem fogják megkérdezni szerencsére, hogy hanyadjára lett meg.


Egyébként szerintem te most sem fogsz megbukni, csak felvázoltam, hogy ha mégis megtörténne, az sem lenne túl nagy kihatással a további életedre.

2020. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha izgulsz, próbáld ki ezt:


1. Ülj le egy székre.

2. Húzd ki magad és dőlj hátra, a kezeidet tedd a combodra úgy, hogy a tenyeredet felfelé fordítod.

3. Lélegezz egyenletesen és mélyeket.

4. Hunyd be a szemed és gondolj egy számodra kellemes dologra.

5. Maradj így 10-15 percig.

2020. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!