Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért sírnak gyakrabb...

A lányok miért sírnak gyakrabban / miért sírják el magukat hamarabb és könnyebben, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Hisztisebbek, érzékenyebbek, könnyebben meg lehet bántani, sértődékenyebbek.

Nem kell lepontozni, én magam is lány vagyok. 😅

2020. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Pl engem a hormonok mindig kicsit gyengébbé tesznek..
2020. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert az életünk nagy része egy ciklus, és kb. naponta teljesen más hatást váltanak ki a hormonok. Mondjuk ez is egyéni, én már kb. fél éve nem sírtam, pedig sokszor jól esne.
2020. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Plusz a fiúkba már fiatalon belenevelik - tévesen - azt, hogy a fiúknak nem szabad sírni, nem fejezhetik ki a negatív érzelmeiket.
2020. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem vagyunk érzelmi analfabéták.

Megjegyzem a lányokba is bele van alaposan nevelve a sírás miatti szégyen.

Nem tudom, hogy hol számít elfogadásnak, hogy bőgő masináknak vagyunk beállítva, és kiskorunkban is a fülünk hallatára mondják a fiú gyerekeknek, hogy "ne sírj, te egy erős kisfiú vagy, nem egy bőgős kislány".

2020. dec. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
0%
A magasabb prolaktinszint miatt.
2020. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy nevelik a lányokat(talán érzékenyebbek is,de ez azért nem ilyen egyértelmű)Egy fiúnak azt mondják,ne sírjon,mert akkor anyámasszony katonája.És hát az a helyzet,hogy egy sírós fiúra rá is szállnak a többiek,szóval nagyon nem is sírhat,ha nem akar az "osztály bvzija" lenni.
2020. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!