Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne tartsanak...

Mit tegyek hogy ne tartsanak annyira felvágósnak ?

Figyelt kérdés

Mindenki csak annyit lát belőlem ami a külsőm . Méregdrága ruhákban járok mindenhova , mindig autóval visznek a szüleim meg a boltig is , és mindezek mellett rettentően elkényeztetett vagyok:

- havi több mint 100 k zsebpénz

- csak úgy mostanában majdnem minden nap kapok több száz ezres ruhákat

- arrogáns vagyok és mindig mindenkit leszólok

Ez most csak kevés dolog volt a mindennapjaimból és ez alapján mindenki azt hiszi hogy nekem soha semmilyen problémám nincs pedig ez nagyon nem így van . Az osztálytársaim állandóan bántanak a drága dolgaim miatt , a tanároknak sem tetszik hogy egy hónap alatt többet költök mint az ő éves fizetésük és az sem tesz hozzá túl sok jót hogy már ennyi idősen ( 16 évesen ) saját autóm és budapesti lakásom van .

Viszont mint azt már említettem , az életem nem csak csupa boldogság . Rohadtul monoton és unalmas . Gondolok itt arra hogy mindenem megvan és semmiért sem kell semmit sem tennem . A szüleim ( főként anyukám ) nagyon sokat veszekednek a mamámmal ( bár nem tartják a kapcsolatot közel lakunk egymáshoz , pár utcányira így ez nagyjából elkerülhetetlen , mivel ugyan oda járunk bevásárolni és nekem nagyon ciki amikor pl a bolt közepén elkezdik szidni egymást ) . De a legnagyobb gond az hogy ötletem sincs hogy hogyan változzak meg legalább annyira hogy ne utáljon meg mindenki a puszta kinézetem és anyagi hátterem ( szüleim anyagi háttere ) miatt .

Ha találkoztatok már hozzám hasonlóval biztosan el tudjatok képezni hogy milyen is lehetek .

A kérdés tehát az lenne hogy valakinek van e valami ötlete hogy hogyan változzak meg ?



2020. dec. 21. 00:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jotekonykodj ennyi
2020. dec. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetsz ilyen, de majd ha anyuék nem lesznek a sarkadban, és a saját lábadon kell megállnod, rá fogsz jönni, hogy a kis arroganciádat lesz 1-2 ember, aki hatalmas sallerrel fogja jutalmazni és megköszönheted anyunak meg apunak, hogy elhitették veled, hogy marha különleges vagy.

Az élet úgy működik, hogy így vagy úgy, de mindent a helyére tesz, téged is oda fog tenni, ahová való vagy.

2020. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Budapesten sok gazdag ember van ,hasonlo pl az 1. keruletben Rozsadombon pl. Ott ez nem kirivo.

Te egyszeruen rossz helyen /rossz keruletben laksz. Koltozzetek elit kornyekre.

2020. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Cucuka, igy a gettoban kepzelik a zaranyessot. Penzes kolkoket nem igy nevelnek.
2020. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Feltéve, hogy nem provokáció a kérdés.

Kezdjél valamit az életeddel, mivel szeretnél foglalkozni? Gazdagoknak is lehet hobbija, ami érdekli őket, és amiben annak ellenére is találnak kihívást, hogy mindenre van pénzük. Kérdés, hogy te találsz-e magadnak ilyesmit?

Arrogancia: mivel a pénzed nem a te érdemed, erre hivatkozva nem kellene arrogánsnak lenned, mivel még semmit sem bizonyítottál saját jogon. S persze akkor sem lenne jogod, ha a saját pénzed lenne.

2021. jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kérdés is elég felvágós és irritáló is. Van több ismerősöm, akiről tök sokára tudtam meg, hogy gazdagok a szülei. Ők nem tettek fel ilyen kérdéseket és nem is szólnak le másokat.
2021. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha akarsz barátokat akkor fogd vissza magad. Felismerted a problémát szóval változtatni kell rajta.

A másik meg az hogy anyukád meg apukád rakta alád amid van. Szóval nem tudom hogyan nézhetsz le bárkit amikor az amiben élsz nem a te érdemed. Te csak élvezed. Nekem inkább komplekszusaim lennének, hogy hogyan fogom én is előteremteni ezt amit a szüleim.

2021. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!