Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál kicsit zsíros hajjal...

Szoktál kicsit zsíros hajjal bevásárolni?

Figyelt kérdés
Sajnos, kiskoromtól kezdve az a gondom, hogy másnapra zsíros lesz a hajam. Mint most. Tegnap hajat mostam, mára a tetején látszik, hogy zsíros. Várom a futárt, utána mennem kell bevásárolni a Spárba és a kínaiba 1-2 dologért. Nagyon utálom igénytelenül kinézni, de ma egyszerűen nincs türelmem megmosni, aztán megszárítani, közben vigyázni, hogy a frumfrum ne száradjon hülyén.
2020. dec. 23. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Fordult már elő velem nem is egyszer, mert nekem is nagyon hamar zsírosodik a fejem.

Erre ideális most a sapka, ápol és eltakar.

Egyébként nagyon jó minőségű száraz samponok vannak, ebben nem érdemes az olcsót venni és azzal be tudod szórni a frufrud, ami kilátszik a sapka alól.

(Ja és minél többször mosod a hajad, annál jobban zsírosodik, + a hidegben - természetes védekezés - még jobban.)

2020. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Vegyél egy jó minőségű parókát, az megoldja az ilyen gondokat!

Nem olcsó, de csak egyszer kell beinvesztálni.

2020. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél fel egy sapkát! Egyébként senki nem téged fog nézni!
2020. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A túl gyakori hajmosás nem jó.

A sampon szárítja a bőrt.Ingerli a faggyútermelést, hogy vissza állítsa a száraz állapotot.Minél több inger éri a gyakori mosás miatt, annál több faggyú termelődik és kialakul az ördögi kör.

Tél van,hordj sapkát.Próbálj heti 2 alkalomnál nem többször hajat mosni.

2020. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nekem is ez a gondom, de nekem még iskolába is így kell járni (amikor nincs online). Hetente 2x mosom, vasárnap, és szerdán, tehát hétfőn nagyon jó a hajam, kedden tűrhető, szerdán meg már hányinger. Aztán csütörtök, péntek megint oké. Nincs időm többször mosni egy héten, elég erős iskolába járok, és egyszerűen nem akarok mindig hajnalig tanulni, mert majdnem derékig ér a hajam, legalább egy óra lenne a procedúra.

Na de nem ez a lényeg, az osztálytársamat kérdezem erről mindig, ő próbál nyugtatni, hogy nem látszik, mert sötét a hajam, de én mindig érzem, és látom is. Szerintem nem gáz, ha így indulsz el, mert én másokon pl. nem szoktam észrevenni, csak magamon. És abban reménykedem, hogy mások sem figyelik, mert nagyon kellemetlenül érzem magam ilyenkor, szinte mindig csak a hajamra gondolok.

2020. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek ajánlom a sapka.

Fázik a fejbőr,ha nem is érzed.

A szervezet próbálja védeni a kihüléstől.Télen sokan így vannak.Utálom a sapkát,de amióta még is hordom elég a heti 2 hajmosás.

2020. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, sapkát húzok ha hidegebb van, nyáron meg gyorsan Meg mosom és vizes hajjal elmegyek.


Amúgy szégyen, nem szégyen, voltak korábban olyan napjaim, amikor annyira le voltam stra Pál a, hogy csak dolgoztam és utána beültünk a barátaimmal inni, sose volt itthon kajám. És volt, hogy marha éhes voltam de nem volt semmi otthon, akkor edző cuccot vettem fel ha véletlen bárki is érezné rajtam kis testszagot és úgy vásároltam be🤷🏼‍♀️

2020. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sapka jo ilyenkor, illetve ha összefogod a hajadat akkor sem feltűnő. Heti 2nél több mosás nem tesz jót a hajnak.
2020. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szoktam, osszefogom a hajamat.
2020. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Legkisebb gondom is ez...
2020. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!