Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön is ilyen rosszindula...

Külföldön is ilyen rosszindulatúak az emberek, mint itt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem sűllyed az emberiség,

Ilyen gonosz vala rég.

Ilyen gonosz már kezdet óta,

Hisz különben nem kellett vóna

Száz féle mesét, eget, isteneket,

Poklot és ördögöket gondolni ki,

hogy zaboláztassék.

2020. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindenütt vannak rosszindulat emberrel, épp úgy, ahogy imadnivaloan kedvesek is
2020. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
#2 Ez így van, de nem mindegy az arány. Munkám során akaratlan is megfigyeltem mennyire más a külföldiek mentalitása, a többség sokkal kedvesebb, de pozitívabb is, nem tudom mennyire lehet ebből messzemenő következtetést levonni, egyszerűen csak így tapasztaltam.
2020. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
A vialgon olyan 190 ország van, ergo ha ezt vesszük ponto s adatnak, Magyarorszagon kívül van 189 másik ország, ami kulfoldnek számít. Kizártnak tartom, hogy mindegyik országból származó emberrel találkoztál már és ázok mindegyikével vsak pozitív tapasztalatod van
2020. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Képzeld el, hogy nem, csak ebben az országban szeretnek másokra is mutogatni, hogy bizony mindenhol olyan alávaló emberek vannak, mint magyarban...
2020. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Láttál már olaszokat veszekedni? :-D
2020. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
#4 Hát igen, kockáztattam mikor arra jutottam válaszom során, hogy nem pontosítom azt, ami egyértelmű..:) Nyílván nem találkozhattam mindenkivel, csak a saját tapasztalatomat írtam le, de ezt írtam is.😂
2020. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Tesóm pl. Angliában él már 15 éve. Ő azt mondja, hogy kb. abból (is) adódhat a különbség, hogy ott van egy ALAP udvariasság, ami mindenkinek jár. Pl. telefonon hív valakit, akár céges ügyben, akár pl. orvosi rendelő, stb, nem az az ingerült, kb "mi a f...szt zavarsz engem" stílus van, hanem udvarias hangvétel. És ha nem tudnak zöld ágra vergődni a probléma megoldásában, akkor is végig marad a kulturált, udvarias hang, nem viszik bele a személyes frusztrációjukat.

Na, hát ez itthon nincs. Tudnék beszélni, NAV-os telefonos ügyintézés során sértett hp "kolleginákról", de akár méregdrága magánrendelőbe való bejelentkezéskor is volt már, hogy személyeskedett a recepciós, nem egyszer, pedig mindig köszönök, bemutatkozok (ez alap ugye), és kulturáltan, udvariasan beszélek.

2020. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak magyar mentalitás, alapból. Tudod: mindenben eltérőnek kell lennünk...
2020. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!