Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi miért erős ha vállalja...

Férfi miért erős ha vállalja önmagát?

Figyelt kérdés

Vagy erre miért mondják, hogy ilyen egy igazi férfi?


Én pl. kifejezetten gyáva és lusta is vagyok, ezt én bevallom, elismerem, de ezért nem leszek igazi férfi.


Például gyáva vagyok fizikai harcban, életemben párszor megtámadtak, hát futottam mint a nyúl, és szó szerint halálfélelmem volt, pedig meg sem vertek. Már attól remegek ha csak szóbeli atrocitás ér.


Aztán lusta vagyok olyan értelemben hogy csak kedvtelésből dolgozok, amint nem lelkesedem a munkáért, állok is tovább. Ez meg is látszik az "egzisztenciámon", semmim sincs, mindössze 2 millió ft megtakarításom, de sem ingatlan, autóm sosem volt.


Na most attól mert ezeket elmondtam, hát nem lettem férfias jelenség senki szemében, sőt!


Akkor hogy értik, hogy milyen férfias aki vállalja önmagát?



2021. jan. 12. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy vallalod, nem kell szegyellni azt hogy eddig nem sokra mentel, de tehetnel erte, es te is jobban erezned magad utana, ha elertel volna valamilyen celt.


az elfutas egy verekedesbol pedig nem szegyen, hanem logikus es esszeru, a baratom aki 190 cm magas es kuzdosportolt evekig is azt mondts hogy inkabb elfutna ha megtamadjak mint hogy megkeselje valami allat.

2021. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mit vállalsz fel. Te a gyengeségeidet vállaltad fel. Jó, h felvállaltad, de gyengeségekről van szó. Önmagában nézed a felvállalást, nem azt, hogy MIT is vállalsz fel.


Akkor leszel férfias, hogy ha amit felvállalsz, az erényes, nemes dolog, nem az, hogy lusta vagy és gyenge.

2021. jan. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség mindig érték, de nem minden érték férfias.


Az őszinteségben erő van. Ugyanakkor az igazi erő az, ha ezeken változtatni is hajlandó vagy.

2021. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!