Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bekapcsolódom egy beszélget...

Ha bekapcsolódom egy beszélgetésbe egy online játékban, akkor miért hiszi azt valaki mindig, hogy én valaki barátnője vagyok?

Figyelt kérdés

Adott egy csapat, tök mindegy melyik. Többnyire fiúkból áll általában. Feltök mint új csapattag az online játékban, bekapcsolódok a beszélgetésbe. Valakive rövid időn belül találok közös hangot. Ekkor jön a kérdés, hogy én és az az illető egy pár vagyunk-e. És ez már számtalanszor előfordult.


Miért van ez, hogy mindig azt hiszik, hogy én valakinek a barátnője vagyok?


2021. jan. 17. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igy megy a fiuknal, kivancsiskodnak. Ha szingli vagy, kihasznalja a lehetoseget.
2021. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg sokszor pervezkednek, siman haverkodnak jatekban. Ne gondolj bele tul sokat. Ha nem ismered, szard le
2021. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Talán ne flörtölj az egyik csapattaggal a többi előtt és ne adj neki eltűnően nagyobb teret, mint másoknak
2021. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem flörtöltem soha senkivel az a poén
2021. jan. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!