Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok annyira nyámnyila...

Miért vagyok annyira nyámnyila és gyengelelkű, hogy már a nem is tudom hanyadik munkahelyemen is pattogtatható és csicskáztatható vagyok?

Figyelt kérdés

27/F


:'(



2021. jan. 18. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mert élvezed ezt a helyzetet, ebben érzed jól magad, máskülönben rég a sarkadra álltál volna és nem lennél gyáva konfrontálódni.
2021. jan. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
27 éve nem merek konfrontálódni. :'(
2021. jan. 18. 06:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Több munkahelyemről is kirúgtak már emiatt mindenféle koholt indokkal, ráadásul írásban. Még feljelentést is tehetnék de nem merek.
2021. jan. 18. 06:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nem mered meghúzni a határaidat. mi történt gyerekkorodban? megvertek/megszidtak, ha próbáltál kiállni magadért? csúfoltak valami miatt az iskolában?
2021. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokat bántalmaztak fizikailag és kiabáltak velem osztálytársak.
2021. jan. 18. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak kivancsisagbol. Ilyenkor mitol felsz, hogy nem veded meg magad ?

Hiszen igazabol nincs mit veszitened, az eredmeny ugyan az. Vagy azert rugnak ki, mert vedekezel, konfrontalodsz, beszolsz, vagy ahogy irtad nem vedekezel, es akkor meg azert. Igazabol minden mindegy alapon nyugodtan megprobalhatnal visszatamadni, rosszabb lenne.

2021. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez sokszor nem rajtunk mulik, hanem kornyezeti nyomas es gyerekkori banasmod miatt alakult ki. Foleg annak kovetkezteben, hogy a szulok hogy bantak velunk es milyen onkep alakitottak ki bennunk. A jo hir, hogy a problema felismerese mar fel megoldas es rengeteg segitseget talalhatsz akar interneten is ezzel kapcsolatban. A legalapvetobb tanacs, hogy allj ki magadert es ne felj a konfrontaciotol. Ezt persze mind meg kell tanulni es ez egy hosszu folyamat, de az elso lepest mar megtetted. Sok sikert!
2021. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es jól írta. Erre vagy sajnos kondicionálva, el voltál nyomva.

Meg kell tanulnod meghúzni a határokat, megismerni az asszertív kommunikációt, önreflexiót gyakorolni, nem két napos meló, de egyre jobb és jobb lesz.

Egyszer olvastam olyat, hogy el kell képzelni a másikat meztelenül, miközben éppen kiabál, és az segít kicsit eltávolodni és nem túl komolyan venni a másikat. De még soha nem próbáltam.

2021. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!