Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa ember, aki mindenkinek...

Furcsa ember, aki mindenkinek köszönget de neki vissza senki? Miért csinálja akkor?

Figyelt kérdés

Konditeremben ahova jártam volt egy srác. Mindig ahogy jött köszönt a személyzetnek az edzőknek meg úgy mindenkinek. Kitartóan mintha ismernék egymást. Neki néha egy-két lány visszaköszönt, de általában senki. Azt mondják azt se tudják ki ez az alak.

Minek köszönget ha nem vevők rá? Nem veszi észre, hogy nem szimpatikus senkinek, senki nem akar haverkodni vele? Ennyi erőből a buszmegállóban is odamehetne mindenkihez.


2021. jan. 21. 03:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát nemtudom. Régen,mikor suliba jártam ,reggelente egy anya-lánya páros köszönt mindenkinek mikor felszálltak. Senki nem köszönt vissza...én sem. Lehet bunkó dolog volt ez tőlünk, de akkor is fura volt na
2021. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A személyzetnek és az edzőknek kötelességük lenne ELŐRE köszönni mindenkinek, aki az ő termükbe jár! ALAP udvariasság...
2021. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!