Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szoc. fóbiás embereknek...

A szoc. fóbiás embereknek miért jó, hogy névtelen fórumokon trollkodnak meg keménykednek miközben a való életben meg gyávák? Mi haszon származik nekik ebből?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 18:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez nem mindenkire igaz, aki szoc. fóbiás, de akik így viselkednek, valószínűleg így adják ki magukból a felgyülemlett negatív érzelmeik miatti feszültséget, amit nyíltan, emberek között nem mernek vagy nem tudnak megtenni.
2021. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a gyáva?
2021. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, nem minden szocfóbiás ember ilyen, egyébként pofon egyszerű = feszültséglevezetés!
2021. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem a szoc. fóbiásokkal van a baj, hanem azokkal, akik a pénzért eladják a saját lelküket.
2021. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kinek nem inge. Én pont trollkodok és keménykedek. Azt írom, amit gondolok, és úgy, ahogy a való életben mondanám. Gondolom, aki trollkodik, nagypofájú a neten, feszkót vezeti le, vagy azt írja, amit szíve szerint tenne, de jól tudja, erre a valóságban semmi esély.
2021. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden troll szoc.fóbiás és nem minden szoc.fóbiás trollkodik alkalom adtán.Van aki alapból szeret beszólogatni és a net erre épp megfelelő tér és ettől nem biztos hogy gyáva
2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak gyakorolnak, hogy egyszer a való életben is kipróbálhassák végre a tudásukat.
2021. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a trollok szoc. fóbiásak??? South Parkot néztél??? Mert ott Kyle faterja volt a legnagyobb troll.
2021. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Tudod, a valóban szociofóbiás emberek az interneten is azok maradnak. Hiába nem látszik az arcod.
2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoc fóbiás lány vagyok, és nem szoktam trollkodni. Ha egy poszt vagy kérdés egyértelműen troll vagy gáz, van hogy beírok alá valami hasonlóan röhejes dolgot, de keménykedni meg feleslegesen piszkálni nem szoktam senkit. Sőt, nekem kimondottan rosszul esik, ha valaki más csinálja ezt velem online, hiába tudom, hogy anonim az egész.
2021. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!